Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Najtańsze OC


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy moze mi ktos podpowiedziec gdzie moge podpisac najtansze OC + NW (2,5TDI, 2002r.), dodam ze OC chce podpisac na ojca bo ma 60% znizek, ja niestety mam dopiero 21 lat i chce uniknac niepotrzebnych kosztow, bylem juz w Warcie i zaproponowali mi 470 zl. Z gory dziekuje za porady, pordrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to samo OC tyle czy OC+AC?Ja kilka dni temu zapłaciłem w MTU 275zł składka na cały rok przy pełnej zniżce.Na AC mój jest już za stary i nie ubezpieczą.Tylko ja jak widzisz mam 1.6.W MTU chyba najtaniej tylko,że dla odmiany twój jest znowu za młody na AC u nich.AUDI i kilka innych dobrych marek po 2000 roku oni na AC nie ubezpieczają.Spróbuj może jeszczy dryndnąć do LIBERTY.Ewentualnie ALIANZ.No i ty jesteś z innego rejonu niż ja więc stawka za takie auto też będzie inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,ja myśle że najtaniej to będzie w ''AXA''.Mam tam ubezpieczenie z 20% zniżką i płace na rok 626,46 zł. :quattro:

Mimo, że w AXA miałem jeden samochód, to Audi wyszło mnie sporo taniej w Commercial Union Direct.

Za pakiet OC/AC/NW + jakieś podstawowe assistance zapłaciłem ok. 1600.

27 lat, na OC miałem 40% zniżki i 0% na AC (nie miałem jeszcze AC).

To samo w AXie wyliczyli na prawie 2000 (płatność jednorazowa oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy silniku 2.6 za OC zapłaciłem 360zł w TUW + NW podwyższone do 10tys. za 40zł

mam 60% zniżki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same oc 1750 zl na rok jest coś tańszego PROSZE O POMOC :notworthy:

Internet, telefonik i jedziesz ... wylicz sobie składki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam AXA.PL

Jeśli chcesz mieć dodatkowo zniżkę 50zł na OC i kolejne 50zł na AC to podam ci nr mojej polisy jako osoby polecającej. I tym sposobem ty masz dodatkową zniżkę, a ja jakiś bon na 50zł :hi: :hi: :hi:

Pisz na PW jak coś.

Pozdrawiam, Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...