Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamuła do 3 tyś obrotów, z dnia na dzień.


Stochus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam 1,9tdi 110km AFN po programie, do wczoraj auto super się zbierało, ciągnęło od samego dołu, zero problemu.

Dzisiejszego ranka, po odpaleniu totalna zamuła, mocy do 2800-3000 rpm jak na trybie awaryjnym a potem znów szatan. :)

Nie mam jeszcze logów, dopiero na weekend. Sprawdziłem na szybko turbo, gruszka chodzi idealnie(sprawdzałem dodatkowym wężykiem), łopatki w turbie na pewno niezapieczone, natomiast wężyk od czujnika, który wchodzi do gruszki nie zasysa jak powinien, i sztangielka nie robi najmniejszego ruchu. Co według waszych magicznych szklanych kul może się dziać? Czujnik nawalił? Bo przepławkę raczej wykluczam, nie mogła się posypać na postoju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy dochodzi podciśnienie do zaworu jeżeli tak to N-75, jeżeli nie dochodzi to sprawdz cały układ podciśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy dochodzi podciśnienie do zaworu jeżeli tak to N-75, jeżeli nie dochodzi to sprawdz cały układ podciśnienia.

jak sie to sprawdza??

Np. sprawdż weżyki czy szczelne lub podmień na inny zaworek to tak na początek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pompa vacu?

---------- Post dopisany 13-03-2013 at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany 11-03-2013 at 19:56 ----------

Panowie, udało się zlokalizować usterkę. Powodem całego zjawiska był na wpół trzymajacy się wężyk od podciśnienia wychodzący z N18 a potem trójkika.

Spowrotem TDI z dwiema czerwonymi literkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pompa vacu?

---------- Post dopisany 13-03-2013 at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany 11-03-2013 at 19:56 ----------

Panowie, udało się zlokalizować usterkę. Powodem całego zjawiska był na wpół trzymajacy się wężyk od podciśnienia wychodzący z N18 a potem trójkika.

Spowrotem TDI z dwiema czerwonymi literkami :D

TDI z jedną czerwoną literką :D dwie czerwone to już PD :)

Mam prosbe kolego :) Wymieniałeś wszystkie wężyki czy tylko ten uszkodzony? Interesuje mnie jaka jesty srednica tych węzyków :) są tej samej co do przelewu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną czerwoną literkę miałem przed programem, teraz mam dwie :P

Kiedyś wymieniałem wszystkie wężyki, średnic nie pamiętam, ale na pewno ten jeden większy jest standardowym paliwowym, dostaniesz w każdym motoryzacyjnym, a drugi jest ciut węższy, średnicy nie znam.

Mój po prostu się wypiął, może na jakiejś dziurze itp, nie wiem, ale cholernie cieszę się, że spowrotem hula :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...