Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH


artua2

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne jezeli mmi 3g high rozni sie od 3g low tylko dyskiem to dlaczego 3g low nie odtwarza filmow ani z plyty ani z karty nawet na postoju? Nie ma na to sposobu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jezeli mmi 3g high rozni sie od 3g low tylko dyskiem to dlaczego 3g low nie odtwarza filmow ani z plyty ani z karty nawet na postoju? Nie ma na to sposobu ?

Jednostka MMI 3G LOW to praktycznie stara wersja MMI 2G HIGH :)

Tylko czesc rzeczy przeniesli do 1 sterownika

MMI 3G LOW nie ma twardego dysku i nie ma opcji odtwarzania ( FILMOW ,teledysków itd.)

Naped DVD słuzy jedynie do odtwarzania map .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu a jaki bylby koszt wymiany 3g low na 3g high?

Wszystko zalezy za ile kupisz graty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak dobrze rozumiem, po włożeniu płyty DVD z filmem oryginalnym zakupionym np. w MediaM :D powinno trybić?

A tak się nie dzieje niestety pytanie tylko dlaczego?

1. Mogę posiadać napęd jedynie do odczytu MAP

2. Mogę mieć odczyt takich plików z karty pamięci SD

3. Mogę nie mieć ani tego ani tego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zasięgnałem troche informcji i......

jak ktoś ma MMI 2g high bez wejści fbas ....firma pod Warszawą ta ze stronki VNS media dorabia takie wejście za 250 zł , trzeba im tylko jednostke MMI podesłć i na drugi dzień odsyłają spowrotem, wtedy można dołożyc i kamerke cofania i tuner TV i jakiś odtwarzacz płyt DVD np z wejsciem na USB i wszystko bedzie odtwarzało.

w MMI3GLOW nie ma takiej możliwośći. dopiero MMI3gHigh odtwarza filmy i wyższe wersje z dysków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ja sciaglem ten program dvd creator i wrzucilem chyb z 10 teledyskow daje burn tam mi wyskakuje na ktore miejsce mam nagrac i daje naped dvd to nie da rade jedynie moge w jakis folder co dokladnie mam zrobic zeby nagrac tym programem czy ktos uzywa innego ? czy to musze dodac do tego programu filmy daje burn wybieram folder np na pulpicie zeby one sie tam skonwertowaly i wtedy nagrywam je na plyte ? czy zle to robie ?

Edytowane przez kjuba7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam podeślę inny program do konwertowania filmów nie tylko z YouTube.

Pobierzcie to:

http://www.dobreprogramy.pl/Free-Studio,Program,Windows,12679.html

Do ściągnięcia teledysków lub co tam chcesz z YouTube użyj ten podprogram (Free YouTube Download) z pakietu który zassałeś.

A do przekodowania na plik odtwarzany przez MMI (MPEG2) użyj tego programu z zassanego pakietu (Free MP4 Video Converter) wybierając opcję MPEG2 i PAL DVD VIDEO RESOLUTION VIDEO 720x576, MPEG2, 5 Mbit/s; AC3 128 Kbit/s, 44.1 kHz

Tym programem wszystko można skonwertować i puścić na MMI z SD lub nagrać pliki na DVD.

Edytowane przez SenseiAdik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a w MMI 3G High da radę odtwarzać teledyski z karty SD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a w MMI 3G High da radę odtwarzać teledyski z karty SD?

Niestety nie , tylko 3g+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może juz ktoś rozwiązał problem z przełączaniem do następnego teledysku ?? Może każdy osobno konwertować do pliku dvd i jakoś wszystkie razem na płyte? Może wtedy uzyskamy rozdziały co idzie za tym będzie możliwość przeskakiwania .

Edytowane przez Gajzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sciagne wszystkie programy które wymieniles to będzie wystarczające? :)

chodzi mi oto ażeby nie wykonywać wszystkich czynności krok po kroku jak nagrales bo to dla mnie i tak czarna magia :D

pozdro


I zawsze jakies problemy !

Kreator Daniusoft DVD niechce się sciagnac.... :/

Edytowane przez firefighter79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wczoraj pobawilem sie troche i sciagnalem teledyski na karte SD i wszystko pieknie dziala tylko mam pytanie. Np. teledysk nie obejmuje calego ekranu, to normalne?

Czy moze musze cos zmienic w MPEG2i PAL DVD VIDEO RESOLUTION VIDEO 720x576, MPEG2, 5 Mbit/s; AC3 128 Kbit/s, 44.1 kHz

w tym 720x576 na wiekszy moze? Bo na ekranie z kazdej strony zostaje okolo 2cm czarnosci a chce zeby teledysk szedl na calym ekranie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam a jak to mozliwe ze działaja ci teledyski z SD w audi z 2009 roku?! :o z tego co wiem przed liftem nie działają z SD....bynjamniej filmy dvd,jedynie z płyty

Edytowane przez firefighter79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam a jak to mozliwe ze działaja ci teledyski z SD w audi z 2009 roku?! :o z tego co wiem przed liftem nie działają z SD....bynjamniej filmy dvd,jedynie z płyty

Mam zamontowane MMi 3G+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba curna gadaj skad teledyski bierzesz... bo ja jak pobiore z YT to najcześciej sa w mp4 i nie działają..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie wszystko opisane, sciagnij ten program co jest na samym dole w pierwszym poscie, tam konwertujesz z mp4 na mpig2 cos takiego i dzialaja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...