Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PALIWO na stacji NESTE.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
oprócz VPower Racing :wink:

i V-Power Diesel :wink:

Opublikowano
3,59 zł za Pb95 bardzo mnie cieszy :cool:
:shock: drogo w tej wawce. Ja dzis zatankowalem pickupa na rafinerii za 3,43 (Pb 95)

Drogo w Wawie??? U nas w Koninie PB95 w BP 3,79 na Orlenie cena ta sama najtańsza stacja w mieście 123 Pb95 3,67, tak więc ja chciałbym mieć ceny z Wawy o Śląskich juz nie wspomne (Latem byłem przejazdem w Jaworznie to za paliwko płaciłem 40 groszy :!: taniej na litrze niż u siebie). :evil:

Opublikowano
  • Autor
aha, i o ile wiem to nie ma tam opcji natankowania do pelna??

Płacisz kartą i tankujesz do pełna :razz:

Zapodajesz kartę płatniczą podajesz limit tzn. jak do pełna uważasz że potrzeba 190zł to podajesz 200 i sprawdza czy są środki na konice jeśli tak lejesz do pełna a z konta pociągnie za tyle ile zalałeś - jak masz problemy to podjedz kiedy jest tam człowieczek z obsługi.

Opublikowano

Ja wczoraj jadąc na spot do Lublina załapałem rezerwę gdzieś za Garwolinem....

Szukałem, szukałem, szukałem BP.... ale nie znalazłem

W Rykach był Łorlen, ale nawet verwy nie było... pojecghałem dalej

A Helmut.... jeść, jeść, jeść, jeść, JEŚć !!!

Po drodze tylko jakieś zapadnięte stacje z gazem lub tanią ropą ze wzbogadzaczami z Czernobyla... w końcu znowu Łorlen, ale gnojówki z werwą niet....

Musiałem zalać zwykły ON bo (jak już mówiłem) Helmut.... jeść, jeść, jeść, jeść, JEŚć !!!

trochę się już bałem że dalej mógłby helmut powidzieć że stop....

PS na rezerwie 42 km.... ile ma rezerwa??

Opublikowano
PS na rezerwie 42 km.... ile ma rezerwa??

5-8 litrów

Opublikowano

ale wolałem nie kusić losu...

Opublikowano

na Neste można dostać fakturę?

Opublikowano
na Neste można dostać fakturę?

Faktury VAT wystawiane są wyłącznie w biurze Neste Polska Sp. z o.o..

Aby otrzymywać zbiorczą fakturę VAT raz w miesiącu, należy posiadać kartę identyfikacyjną Neste ID i używać jej podczas każdego tankowania w sieci stacji Neste A24. W celu otrzymania karty prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać e-mailem. Przed zamówieniem karty prosimy o szczegółowe zapoznanie się z instrukcją używania karty.

Dla klientów, którzy dokonali zakupu na automatycznej stacji Neste A24 i nie posiadają jeszcze naszej karty, zostanie wystawiona jednorazowa faktura VAT na podstawie oryginału paragonu potwierdzającego dokonanie zakupu i dostarczonego pocztą lub do skrzynki korespondencyjnej umieszczonej na budynku stacji w ciągu 7 dni od daty dokonania zakupu.

Opublikowano
  • Autor

Napewno można ale jak to wyślij @ lub zadzwoń do NESTE

[ Dodano: 11-12-2006, 12:19 ]

ale mam refleks ...

  • 1 rok później...
Opublikowano

Odświeżając wątek sprzed 2 lat, dalej opinie są takie same?

Ostatnio zatankowałem "służbowe" i cena diesla 3.65 (dla posiadaczy kart Visa Electron) wydaje się miła w porównaniu do 3.91 Statoil.

Zmieniło się coś przez ten czas?

Opublikowano

Tankuje tylko na Neste od kilku lat i jest gites :good: Żadnych problemów , autko śmiga :hi:

Opublikowano

No to wyrabiam sobie kartę do faktur VAT :)

Dzięki za opinię.

Opublikowano
  • Autor

Jak masz wątpliwości to dzwoń do miejscowego WIIH (Wojewódzkiego Inspektoriatu Inspekcji Handlowej) i zapytaj odnośnie stacji, które badali i które podpadły - a może mają jakieś opracowania w tym temacie.

Opublikowano

Tankuję na NESTE od x czasu wszystkie swoje samochody + auta firmowe, zarówno ON, jak i Pb. Polecam. :good:

Opublikowano
  • Autor

Ja obecnie jestem na etapie lania bezsiarkowego z Statoila ale niebawem ponownie wróce do Neste

  • 5 lat później...
Opublikowano

Odświeżam temat :)

Jakie opinie macie na dzień dzisiejszy ?:)

Opublikowano

01fe1ef39f360333f523942d8081474b,62,37.jpg

:decayed:

Opublikowano

opinie są takie, ze juz nie ma neste - zamienilo sie w shella :decayed:

Opublikowano

U mnie dalej w mieście jest Neste :)

@edit.

Przepraszam, pomyłka to jest statoil :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.