Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PALIWO na stacji NESTE.


adadur

Rekomendowane odpowiedzi

3,59 zł za Pb95 bardzo mnie cieszy :cool:
:shock: drogo w tej wawce. Ja dzis zatankowalem pickupa na rafinerii za 3,43 (Pb 95)

Drogo w Wawie??? U nas w Koninie PB95 w BP 3,79 na Orlenie cena ta sama najtańsza stacja w mieście 123 Pb95 3,67, tak więc ja chciałbym mieć ceny z Wawy o Śląskich juz nie wspomne (Latem byłem przejazdem w Jaworznie to za paliwko płaciłem 40 groszy :!: taniej na litrze niż u siebie). :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, i o ile wiem to nie ma tam opcji natankowania do pelna??

Płacisz kartą i tankujesz do pełna :razz:

Zapodajesz kartę płatniczą podajesz limit tzn. jak do pełna uważasz że potrzeba 190zł to podajesz 200 i sprawdza czy są środki na konice jeśli tak lejesz do pełna a z konta pociągnie za tyle ile zalałeś - jak masz problemy to podjedz kiedy jest tam człowieczek z obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

Ja wczoraj jadąc na spot do Lublina załapałem rezerwę gdzieś za Garwolinem....

Szukałem, szukałem, szukałem BP.... ale nie znalazłem

W Rykach był Łorlen, ale nawet verwy nie było... pojecghałem dalej

A Helmut.... jeść, jeść, jeść, jeść, JEŚć !!!

Po drodze tylko jakieś zapadnięte stacje z gazem lub tanią ropą ze wzbogadzaczami z Czernobyla... w końcu znowu Łorlen, ale gnojówki z werwą niet....

Musiałem zalać zwykły ON bo (jak już mówiłem) Helmut.... jeść, jeść, jeść, jeść, JEŚć !!!

trochę się już bałem że dalej mógłby helmut powidzieć że stop....

PS na rezerwie 42 km.... ile ma rezerwa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS na rezerwie 42 km.... ile ma rezerwa??

5-8 litrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Neste można dostać fakturę?

Faktury VAT wystawiane są wyłącznie w biurze Neste Polska Sp. z o.o..

Aby otrzymywać zbiorczą fakturę VAT raz w miesiącu, należy posiadać kartę identyfikacyjną Neste ID i używać jej podczas każdego tankowania w sieci stacji Neste A24. W celu otrzymania karty prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać e-mailem. Przed zamówieniem karty prosimy o szczegółowe zapoznanie się z instrukcją używania karty.

Dla klientów, którzy dokonali zakupu na automatycznej stacji Neste A24 i nie posiadają jeszcze naszej karty, zostanie wystawiona jednorazowa faktura VAT na podstawie oryginału paragonu potwierdzającego dokonanie zakupu i dostarczonego pocztą lub do skrzynki korespondencyjnej umieszczonej na budynku stacji w ciągu 7 dni od daty dokonania zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno można ale jak to wyślij @ lub zadzwoń do NESTE

[ Dodano: 11-12-2006, 12:19 ]

ale mam refleks ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżając wątek sprzed 2 lat, dalej opinie są takie same?

Ostatnio zatankowałem "służbowe" i cena diesla 3.65 (dla posiadaczy kart Visa Electron) wydaje się miła w porównaniu do 3.91 Statoil.

Zmieniło się coś przez ten czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tankuje tylko na Neste od kilku lat i jest gites :good: Żadnych problemów , autko śmiga :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wątpliwości to dzwoń do miejscowego WIIH (Wojewódzkiego Inspektoriatu Inspekcji Handlowej) i zapytaj odnośnie stacji, które badali i które podpadły - a może mają jakieś opracowania w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie jestem na etapie lania bezsiarkowego z Statoila ale niebawem ponownie wróce do Neste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dalej w mieście jest Neste :)

@edit.

Przepraszam, pomyłka to jest statoil :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...