Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5 1.9 TDi 1Z] Tuning 90 KM --> 140 KM [brać turbo od AW

Robić turbinę od AWX od razu czy potem? 1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Robić turbinę od AWX od razu czy potem?

    • Od razu [bo po co dwa razy dłubać]
    • Potem [najpierw sprawdź jak da radę wtryski/soft]

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra Panowie, bez złości itp. kogo uraziłem to sorki, w końcu człowiek może mieć zły dzień no nie?

Co do przeróbek, zostaje jak było, będę robił na wiosnę, najwyżej coś się spier...i.... ale nie wydaje mi się aby jakiś problem miał wystąpić, Ci co maja to zrobić mówią że nie będzie problemu i że to nic takiego...

Pozdrawiam :mrgreen:

[ Dodano: 05-01-2007, 08:22 ]

Chyba wstępnie w styczniu zrobię krok połowiczny (jeszcze na pewno nie wiem), tj. zrobię soft i wymienię wtryskiwacze - żeby zobaczyć jak się bedę z tym czuł.....

Sądzicie że taki połowiczny zabieg w celu zorientowania się ma sens?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Chyba wstępnie w styczniu zrobię krok połowiczny (jeszcze na pewno nie wiem), tj. zrobię soft i wymienię wtryskiwacze - żeby zobaczyć jak się bedę z tym czuł.....

Sądzicie że taki połowiczny zabieg w celu zorientowania się ma sens?

Po prostu rób, rób i jeszcze raz rób :!:

czekamy na efekty..

Opublikowano

no juz powoli zaczynam...... :028:

Opublikowano
no juz powoli zaczynam...... :028:

to dawaj jakies szczególy ...

p.s zanosie sie na jeden z wiekszych projektów na tym forum

Opublikowano
p.s zanosie sie na jeden z wiekszych projektów na tym forum

Noo plan jest niezły..

ale jestem optymistycznie nastawiony bo jak mu zapału nie braknie to te silnik teoretycznie może jeszcze wiecej wytrzymać :diabel2:

Pozatym również miałem 90km na poczatku.. i miałem wrażenie że ktoś podczepił mi za d*pę kotwicę.. :D

Opublikowano
p.s zanosie sie na jeden z wiekszych projektów na tym forum

To prawda ! Takze Morgoth nie dziw się, że tyle emocji wzbudza. Ale wszyscy Ci sekundują !

Ja już sobie pozwoliłem trochę podpytać Morgotha na PW ;)

Opublikowano

Na razie wiele nie mówię bo jeszcze nie wiem czy wymienię turbo na awx czy nie, pozostałe rzeczy na 100% - juz niedługo.... więcej szczegółów jak juz coś zrobię... w tym tygodniu hamownia :a4fan:

[ Dodano: 09-01-2007, 08:33 ]

Wypowiedzcie się na temat robienia od razu turbiny za jednym zamachem:

Dużo dłubania:

komp, kable, sterowanie podciśnieniowe, kolektor, turbina.....

Opublikowano

Ja bym wymienił na Twoim miejscu ją od razu, masz suszarkę która będzie Cię bardzo ograniczać bo jest starszego typu, przez co o wiele mniej wydajną i pewnie już nie pierwszej młodości.. w mojej 90-tce jest już podobna jak w AFN i niebyło takiego problemu a i tak zastanawiałem się nad jej wymianą na tą od AWX.

Opublikowano

no właśnie mówia że bez suszarki powyżej 125 km będzie batory....

Czyli albo 2 etapy:

90->125->140 albo od razu na hardcore 140 tyle że trochę się boje o silnik, sprzęgło itd...

no i oczywiście kwestia finansowa też ma swoje znaczenie....

Opublikowano

ale to bez sensu takie półśrodki przy takim nakładzie bo 125km to osiągniesz samym softem, więc albo jedno albo drugie.. moim zdaniem.

Opublikowano

a co u siebie dłubałeś że masz 153 KM i jak Ci się to sprawuje?

Opublikowano

zmieniaj turbo od razu, to przynajmniej raz sie z softem bedziesz bawil

Opublikowano
a co u siebie dłubałeś że masz 153 KM i jak Ci się to sprawuje?

Było to poruszane już kilka razy - poszukaj

A sprawuje się lepiej niż się spodziewałem, nie ma co się zastanawiać, po prostu warto!

Opublikowano

z duza ciekawoscia przeczytalem wszystkie posty no widze ze jestes zdeterminowany. sam mam silnik 1Z i 90 KM i jestem ciekawy jak to wszystko wypali. Ja zainwestowalem w tunning optyczny , raczej na taki przyrost mocy w moim aucie bym sie nie zdecydowal. prawdopodobnie juz w nowszym aucie z mniejszym przebiegiem. no ale bede bacznie wszystko obserwowal i dopingowal. pozdrawiam

Opublikowano

Wypowiedzcie się na temat robienia od razu turbiny za jednym zamachem:

Dużo dłubania:

komp, kable, sterowanie podciśnieniowe, kolektor, turbina.....

widze ze powoli zapal Ci słabnie ... z tego silnika na seryjnym turbo ichipie i wtryskach AFN'a wiecej niz 120 kucorów nie wycisniesz takze albo zakladaj turbo od AWX'a [ctv pisał ze zrobil to w jeden dzień) albo zmieniaj wtryski rob program i zamykamy temat .... :diabelek:

Opublikowano

założę turbo, zapał nie stygnie, faktycznie chwilowo można temat przymknąć aż do czasu aż zacznę coś robić - co stanie się niebawem :diabelek: :028:

[ Dodano: 16-01-2007, 09:28 ]

jutro robię hamownię i ewentualnie diagnostykę, potrzebuję jeszcze kogoś z VAG'iem w celu profilaktycznego sprawdzenia czy wszystko z moją niunią OK.....

mocy przybywaj już niedługo... :D

Opublikowano

i jak tam na hamowni ... juz wiadomo i kucy uciekło .... :diabelek:

Opublikowano

uciekły 3 kunie i 9.9 niutonów, swoją droga ciekawe jak wygląda uciekające 9.9 niutona ??

Opublikowano
uciekły 3 kunie i 9.9 niutonów, swoją droga ciekawe jak wygląda uciekające 9.9 niutona ??

wiem .... ;)

-> http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5429

Opublikowano

ja tez wiem ze Ty wiesz

ale moze inni nie wiedza ze my wiemy ?

:D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.