Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5 1.9 TDi 1Z] Tuning 90 KM --> 140 KM [brać turbo od AW

Robić turbinę od AWX od razu czy potem? 1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Robić turbinę od AWX od razu czy potem?

    • Od razu [bo po co dwa razy dłubać]
    • Potem [najpierw sprawdź jak da radę wtryski/soft]

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to kolejne pytanie ... :diabelek:

kiedy bedzie to :

modyfikacje będą w dwóch etapach (gdyż koszty przeróbki turbo są na razie zbyt wielkie)

1 Etap: nowy komputer, nowy soft, wtryski od ASV (nowe nie regenerowane)

oczekiwane efekty: około 125 PS oraz conajmniej 290 Nm....

koszty pozostaną moją słodką tajemnicą...

i od kogo bierzesz graty ... :?:

Opublikowano

CTV

wtryski już ma (nówki)

kompa trzeba poszukać

Kiedy: Jak komp zostanie znaleziony......

Opublikowano
CTV

wtryski już ma (nówki)

kompa trzeba poszukać

Kiedy: Jak komp zostanie znaleziony......

program tez ctv .... :?:

Opublikowano

tak

Opublikowano
tak

no to czekamy .... :diabelek:

Opublikowano

ja tez :diabelek:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pierwsze modyfikacje (założenie wtrysków ASV) na 99% w najbliższy piątek lub sobotę, pozdrawiam :D

Modyfikacja:

-już się umówiłem na piątek na przeróbki, życzcie mi powodzenia :D

Opublikowano

no zyczymy zyczymy ;))

Opublikowano

ile za te wtryski?? Ja tez modyfikuje 90KM i po rozpoznaniu tematu lepsze wtryski sa od VW T4 2.5 150KM a jeszcze fajniejsze te

http://www.bosio-estfb.it/pag3ital.htm :D

jak turbo to pogadaj z pozkiem lub adasiem, polecam hybryde

Opublikowano

a ja ostatnio słyszałem ze AFN-owskie wtryski przy modyfikacjach daja wiecej kucorow .... :twisted:

(podobno poparte pomiarami na hamowni)

Opublikowano

teraz na 100%, jutro o 10:00 zabawa się zaczyna...

Biorę wtryski ASV a nie mocniejsze ponieważ nie planuję mocniejszych modów niż jakieś 140 PS / 320 Nm --> a to osiągnę przez wtryski ASV, seryjna pompa 1Z-ta tez gdzies tyle da radę, jedynie turbulum trzeba bedzie zamienic....

Murzyn Jaka hybrydę masz na myśli, bo ja chcę po prostu turbo od AWX zapodać....?

Opublikowano
teraz na 100%, jutro o 10:00 zabawa się zaczyna...

Biorę wtryski ASV a nie mocniejsze ponieważ nie planuję mocniejszych modów niż jakieś 140 PS / 320 Nm --> a to osiągnę przez wtryski ASV, seryjna pompa 1Z-ta tez gdzies tyle da radę, jedynie turbulum trzeba bedzie zamienic....

Murzyn Jaka hybrydę masz na myśli, bo ja chcę po prostu turbo od AWX zapodać....?

no to czekamy na wrazenia po wymianie wtrysków ....

p.s daj sobie spokoj z hybryda .... :wink:

Opublikowano

no i fajnie !

W kwestii kompa coś się też ruszyło ?

Opublikowano

Na razie kompa niet, jadę tylko wtryski włożyć i zobaczę jak to będzie razem działać

ctv mówi że resztę następnym razem (za tydzień - dwa)

A i jeszcze wybebeszam kata i zaślepię EGR

W sumie mocy raczej dużo nie przybędzie do czasu zmiany softu.....

Opublikowano

W sumie mocy raczej dużo nie przybędzie do czasu zmiany softu.....

zebys sie nie zdziwil .... widzialem przypadki przyrostu mocy rzedy 20 kucorów i 30-40 Nm (po samej wymianie wtrysków ) .... a to jest juz odczuwalne pod sendałem ..... :twisted:

Opublikowano

jeśli tak to będę mila zaskoczony.....

Opublikowano

MorgothDBMA odpowie dopiero w poniedziałek, ale niech już pytanie wisi :D

I jak tam na froncie ? Wtryski włożone ? Hamowanie jakieś będzie ?

Opublikowano

niestety nie wszystko poszlo okej :evil::evil::evil: podczas wymiany pekla glowica

Opublikowano
podczas wymiany pekla glowica

co???? podczas wymiany wtryskow pekla glowica?? :eek:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.