Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Obrysówki A4 B5


lukasz1813

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś z kolegów na forum ma zamontowane światła obrysowe w A4 B5?

Myślałem nad ich montażem w zderzaku, które miejsce wybralibyście na ich zamontowanie?

Opcję 1 czy 2? Jestem ciekaw jak by to wyglądało w realu :naughty:

1326497586_audi_a4_b5_18_2782.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem to raczej nie za bardzo by to pasowało i np. u siebie bym nie założył. Zresztą miałem kiedyś założone takie światła w Audi 80 tylko że w tylnym zderzaku. Pewnego razu zatrzymała mnie policja i jeden z funkcjonariuszy zainteresował się tymi obrysówkami. Na nic były moje przekonywania go w tym temacie. Wyjął z radiowozu jakieś papiery o warunkach technicznych pojazdu i pokazał mi takie zdanie: "Dopuszcza się montaż bocznych świateł obrysowych w pojazdach których szerokość przekracza 1,8 m." Chciał zabrać dowód ale poszedł na ugodę, pozwolił mi je odłączyć i jechać dalej.

Na koniec dodałem że VOLVO fabrycznie zakłada obrysówki w autach osobowych ale otrzymałem odpowiedź że jak wyjeżdza fabryki to jest homologowane razem z obrysówkami. Widać trafił mi się "służbista".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie myslałeś nad lampami z wersji USA? moim zdaniem swiecące kiwrunki ladnie wygladaja i zestepuja obrysowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę poznać opinie kolegów z forum :) co oni myślą na taki temat. U nas właśnie tak jest jedna przypadkowa kontrola i zaraz doczepią się a to przyciemnionych szyb, spalonej żarówki.... Masakra jest normalnie :facepalm:

W takim wypadku lamp na USA też nie za bardzo da się przerobić żeby kierunki świeciły :kwasny:

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ----------

Myślałem tylko nie mam gdzie takich lamp dostać a bardzo mi się podobają właśnie takie w wersji USA :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem u siebie w audi obrysowki i powiem ci ze nawet fajnie one wygladaja oczywiscie jak wszystkie pala. Mialem taki przypadek ze pewnego razu przestaly mi 3 palic i przy kontroli policji chcieli mi zabrac dowod hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam naklejona folie na lampy z przodu i kierunki się świeca jak obrysówki ala USA

received_240287113931937.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...