Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie a w sezonie zimowym planujecie jakieś spociki. Do końca stycznia mam urlop i wtedy będę w Tbg to chętnie zajadę Was poznać. :dance:

Bardzo chętnie zorganizujemy jakiś spocik zimowy w Rzeszowie...

Ja juz jestem chetny :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wiosny daleko także w zimie spokojnie można cos zorganizowac, ale chyba w nowym roku bo w grudniu to cięzko czas znalesc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu faktycznie bedzie mało czasu, ale dla chcącego, nic trudnego...

Jak juz napisałem ja jestem chętny nawet i w grudniu... :thumbup:

Jak napisał elmo, fajnie by było zrobic spota na sniegu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu faktycznie bedzie mało czasu, ale dla chcącego, nic trudnego...

Jak juz napisałem ja jestem chętny nawet i w grudniu... :thumbup:

Jak napisał elmo, fajnie by było zrobic spota na sniegu...

Ja osobiście też jestem chętny na każdy termin, dzieci mi jeszcze w domu nie płaczą :D, ale nie wiem ja inni... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w grudniu, to może 29 przed sylwestrem ,chociaż wydaje mi się ,że może być ciężko zebrać się. Ma ktoś quattro z ekipy rzeszowskiej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście też jestem chętny na każdy termin, dzieci mi jeszcze w domu nie płaczą :D, ale nie wiem ja inni...

Slaweq, podoba mi sie Twoja postawa... :thumbup: Oby wszyscy wzieli z Ciebie przykład... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson w grudniu pewnie cos sie wykombinuje ale 29 ja odpadam bo 27 wyjeżdzam juz na Sylwestra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson w grudniu pewnie cos sie wykombinuje ale 29 ja odpadam bo 27 wyjeżdzam juz na Sylwestra :D

no to po nowym roku zrobiimy , żeby wszyscy mogli sie zebrać- a potem na kawkę.[br]Dopisany: 23 Listopad 2007, 15:58 _________________________________________________

Iverson nie wiem czy wiesz, ale jutro jedziemy do Tarnowa na spocik Tarnów-Kraków-Kielce-Rzeszów... jesli masz czas i chęc to zapraszamy z nami :)

wiem ,że jedziecie ale niestety nie mieszkam na stałe w Tbg tylko w Pleszewie (wielkopolska) i zjeżdżam na chatę co 3 tyg. no i czas spędzam z kobitką (np. przytulanie się :naughty:),także spoty odpadają raczej bo prostu nie mam czasu. W niedziele wyjeżdżam bo w poniedziałek praca. i tak to się kręci :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson w grudniu pewnie cos sie wykombinuje ale 29 ja odpadam bo 27 wyjeżdzam juz na Sylwestra :D

no to po nowym roku zrobiimy , żeby wszyscy mogli sie zebrać- a potem na kawkę.[br]Dopisany: 23 Listopad 2007, 15:58 _________________________________________________

Iverson nie wiem czy wiesz, ale jutro jedziemy do Tarnowa na spocik Tarnów-Kraków-Kielce-Rzeszów... jesli masz czas i chęc to zapraszamy z nami :)

wiem ,że jedziecie ale niestety nie mieszkam na stałe w Tbg tylko w Pleszewie (wielkopolska) i zjeżdżam na chatę co 3 tyg. no i czas spędzam z kobitką (np. przytulanie się :naughty:),także spoty odpadają raczej bo prostu nie mam czasu. W niedziele wyjeżdżam bo w poniedziałek praca. i tak to się kręci :wallbash:

Dopiero po czasie zajarzyłem, że nie mieszkasz na stałe w TBG dlatego usunąłem poprzedniego posta ale widze, że go wyłapałes :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero po czasie zajarzyłem, że nie mieszkasz na stałe w TBG dlatego usunąłem poprzedniego posta ale widze, że go wyłapałes
hyhyhy szybki jestem!! :polew: ja swojego nie usunę :foch:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero po czasie zajarzyłem, że nie mieszkasz na stałe w TBG dlatego usunąłem poprzedniego posta ale widze, że go wyłapałes
hyhyhy szybki jestem!! :polew: ja swojego nie usunę :foch:

No co Ty, nie usuwaj, zreszta zdązyłes mnie zacytować :D A :foch: to chyba nie na mnie :mysli: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieci mi jeszcze w domu nie płaczą

A mi właśnie od 10 XII jedno zacznie :>. Więc pewnie dopiero w styczniu będzie czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieci mi jeszcze w domu nie płaczą

A mi właśnie od 10 XII jedno zacznie :>. Więc pewnie dopiero w styczniu będzie czas

No to gratulacje :thumbup::drunk:

Hauzer szkoda ze sie zgubiłeś po drodze bo fajnie sie wracało do Rzeszowa i na wieczorne fotki sie nie załapałeś :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieci mi jeszcze w domu nie płaczą

A mi właśnie od 10 XII jedno zacznie :>. Więc pewnie dopiero w styczniu będzie czas

GRATULACJE WIELKIE!!! :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...