Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Slaweq, czytałem, nieźle sie uśmiałem... ale był pierwszy w Resie...

właśnie zrzucam fotki, niedługo będą na forum... cierpliwości... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja sprawdzam i tylko slaweq sie postarał i zdjecia juz sa gratulacje ale wierze takze w szuder-a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sprawdzam i tylko slaweq sie postarał i zdjecia juz sa gratulacje ale wierze takze w szuder-a :)

Ja zrobiłem ponad 170 fotek, wiec zgrywam je cały czas, zeby pokazac wszystkie... :thumbup:

Udało się... Mam nadzieje, ze wszystko działa...

Link do pobrania galerii wysyłam zainteresowanym na PW (taka padła propozycja od Slaweq-a, ze ktoś moze sobie nie życzyć, ja to rozumieme i szanuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hauzer szkoda ze sie zgubiłeś po drodze bo fajnie sie wracało do Rzeszowa i na wieczorne fotki sie nie załapałeś

Nieprzypominajcie mi tego traumatycznego przeżycia :decayed:

W niedziele zrobiłem trase podobną do tej z soboty i lampki czyściutkie :> Szuder :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hauzer szkoda ze sie zgubiłeś po drodze bo fajnie sie wracało do Rzeszowa i na wieczorne fotki sie nie załapałeś

Nieprzypominajcie mi tego traumatycznego przeżycia :decayed:

W niedziele zrobiłem trase podobną do tej z soboty i lampki czyściutkie :> Szuder :notworthy:

:polew:

Hauzer ja po 2km za Szuderem nie stwierdzilem zbyt duzej ilosci sadzy na reflektorach.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hauzer link=topic=4168.msg240757#msg240757 date=1196053680]

Hauzer szkoda ze sie zgubiłeś po drodze bo fajnie sie wracało do Rzeszowa i na wieczorne fotki sie nie załapałeś

Nieprzypominajcie mi tego traumatycznego przeżycia :decayed:

W niedziele zrobiłem trase podobną do tej z soboty i lampki czyściutkie :> Szuder :notworthy:

:polew:

Hauzer ja po 2km za Szuderem nie stwierdzilem zbyt duzej ilosci sadzy na reflektorach..

Czyli nie jest tak źle z moim kominem... :thumbup::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie jest tak źle z moim kominem... :thumbup::polew:

Szuder jechałem chwile za Tobą jak wracaliśmy to konkretne dymy Ci z wydechu leciały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I juz wszyscy wiemy, dlaczego diesle maja wydechy w dol zakrzywione.. :polew:[br]Dopisany: 26 Listopad 2007, 13:23 _________________________________________________A to tak przy okazji.. :polew:

http://www.onet.pl/054-474aaa27

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes:

A ja mam jeszcze do tego wszystkiego EGR zaślepiony, co potęguje dymy z komina i podnośi ciśnienie jadących za mna :polew: np. Hauzerowi i Slaweq-owi przez chwile... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder jak jechalem za Tobą to przez chwile poczułem dziwny zapach i przestraszylem się że cos mi sie pali w aucie albo silniku :polew: dopiero po chwili zobaczyłem dymy z Twojego wydechu... :D

Panowie a teraz chwila powagi... ;) pasuje rozruszac cos nasz Rzeszów bo mało nas tutaj :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq masz jakiś pomysł ? Przy okazji następnego spotu można porozsyłać pw na forum do wszystkich ludzi z Rzeszowa. Innej możliwości niewidze, no chyba że będziemy bawić się w ulotki w jakiś miejscach publicznych :naughty: na terenie Rzeszowa i okolic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kalendzarzyki i rozdaję, ale chyba z kiepskim skutkiem bo mało ludków z naszych okolic przybywa. Chociaż 1 mi się zdarzyło ,że koleś stojący za mną w korku notował adres klubu z ramki klubowej hyhyhy , ale nie wiem czy się zalogował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie biora kalendarzyk -> wkladaja do dokumentow -> loguja sie na forum nie podajac danych. (a moze cos sie zepsuje to troszke sobie poczytam albo zapytam) :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie tak jak piszesz ykk. Wolą bez zobowiazań, bo to jeszcze na spoty trza jeździć i fure rezać bleeeaaahhhh!!!! :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...