Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Szuder dzieki ale nie przesadzaj :> Jeśli większości pasuje 1 grudnia to mną sie nie przejmujcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:D Tylko prosze mu tu bez :foch:;) Fajnie ze pomyslales o mnie odnosnie tego ze 1 grudnia nie moge, ale skoro wiekszosci by pasował własnie ten teramin to ze wzgledu na mnie nie powinniscie rezygnować :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:foch: był na żarty... Wiec jedziemy dalej... A co do spota, to zobaczymy, czy wogole ktoś będzie chętny na którykolwiek termin...

Slaweq :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to git :drunk: Co do spota to na 8 grudnia jestem chetny bo nie mam zadnych planów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno ktos jeszcze chetny bedzie a jak nie, to we dwoch tez moze byc mini-spot :polew:

Przypominam wszystkim, że bedziemy zamawiali kalendarzyki na 2008 rok, kto jest chetny to dawac znać ;)

Lista dotychczasowych chetnych:

Miro_X 30 szt

Hauzer 50 szt

Aramis 30 szt

GM 50 szt

Szuder 50 szt

Szogun0 50szt

Slaweq 50 szt

Razem 310 szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówcie dla mnie 50 sztuk kalendarzyków.

Kasę dam jak się na spocie spotkamy.

Albo gdyby mnie nie było to prześlę komuś na konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czekamy z tymi kalendarzykami na chetnych do konca tygodnia czy zamowic np. jutro? Jesli zrobie to w tym tygodniu to szybciej przyjdą. Co myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie mogę zagwarantować.

To się jeszcze okaże.

Ale ze mną jest tak, że jak nie obiecam to się pojawię, a jeśli mówię, że będę, to mnie nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elmo ja kupowałem stalówki u kolesia w Babicy k/Rzeszowa..., ponad miesiąc temu miał tego jeszcze troche... nie wiem jak teraz bo zima. Jak chcesz to dam Ci do niego nr tel. to zapytasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak on sie nazywa, ale jak sie jedzie od Rzeszowa to w Babicy po lewej stronie taka wielka opona jest przy drodze i to jest tam w tym domu. On tam sprzedaje felgi, opony i ma wulkanizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elmo, ja kupowałem stalówki w Gliwicach na giełdzie samochodowej, po 50 zł/sztuka - prawie nówki. Przejedź sie na giełdę do rzeszowa, to napewno coś znajdziesz w dobrej cenie.

W w Rzeszowie możesz zapytać w Przybyszówce, po prawej stronie jak sie wyjeżdza na Kraków, gość ma dużo felg (alu i stalowe) - łatwo trafić, bo przy drodze stoja wystawione felgi na stojaku.

Za tablicą "koniec Rzeszów" jakieś 300 metrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...