Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

[/size]_________________________________________________Slaweq, jedziesz na spot zimowy do Wisły???? :naughty:

Szuder jade...zresztą juz jestem zapisany na liste do Wisły... :wink4: Czyżbyś tego nie zauważył? hehe znając Ciebie to nie wierze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Slaweq będziesz w sobotę na zlocie z kalendarzykami??

Była by ew. motywacja dla niektórych by się pojawić. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aramis jesli kalendarzyki dojdą do mnie przed sobotą to napewno je wezme... ale wątpie bo chyba dzisiaj zostały wysłane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze tylko nadzieja nam pozostaje bo w tym okresie mikołajowo - światecznym nasza poczta działa tragicznie...

Jak przyjdą kalendarzyki to od razu dam znać wszystkim ktorzy zamowili :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq, więc czekamy i :notworthy: za Pocztę Polską... Jak nie dotrą do soboty, to w tygodniu możemy sie spotkać na mini spota i podzielić kalendarzyki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder jak dojda to mysle ze przed Świetami znajdziemy jakis termin na podzielenie ich wg. zamowienia.

Ps. Pytales czy wybieram sie do Wisły..., a Ty masz ochote jechc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany bo zbieram ekipę z Wlkp na wyjazd do Wisły-jakby co to zbierajcie "swoich" i juz nam będzie raźniej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mA4ciek jak się nie załapiesz na diagnozę w Rzeszowie to w Sanoku tez możesz liczyć za free oczywiście, jak coś to PRV albo na GG :-) ja niestety nie pojawie sie bo nie mam czym chyba ze się z kimś zabiorę albo z Sanoka albo spod MM bo jadę niestety pksem do Rzeszowa :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Pytales czy wybieram sie do Wisły..., a Ty masz ochote jechc?

Slaweq, ochotę na Wisłę mam wielką, tylko musze wziąć inne względy pod uwagę... (czytaj: rodzina...:))[br]Dopisany: 06 Grudzień 2007, 12:48 _________________________________________________

mA4ciek[/b] jak się nie załapiesz na diagnozę w Rzeszowie to w Sanoku tez możesz liczyć za free oczywiście, jak coś to PRV albo na GG :-) ja niestety nie pojawie sie bo nie mam czym chyba ze się z kimś zabiorę albo z Sanoka albo spod MM bo jadę niestety pksem do Rzeszowa :-(

elmo, mA4ciek jest chyba z Sanoka, więc z nim pogadaj, moze Cie zabierze... A w rzeszowie to nie ma problemu, przyjedziemy po Ciebie (p.s. elmo, co to jest MM w Rzeszowie??? :shocked: czyżby Media Markt??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angela motywuj chłopaków na zlot zimowy-podobno kobietom najlepiej TO wychodzi!! ;):naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder zabieraj rodzinke i smigamy do Wisły... a jesli masz maleństwo(?) w domu to poproś kogos zeby sie zaopiekował na te dwa dni ;) Do marca duzo czasu, napewno cos wymyslisz :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...