Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

GM a co Ty spania nie masz :mysli:, że o 5 rano na forum piszesz? :polew: czy może dopiero z andrzejek wrociles :thumbup:

ja zazwycza tak wracam do domu :) :) w końcu młodosc sie ma jedną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pytanko nie ma ktoś białej naklejki klubowej albo ramek na zbyciu? -jeśli tak to na spocie chętnie odkupię :)

popytaj Keżora może ma jeszcze na zbyciu , bo on się tym zajmuje. :kox:

BTW ramki i naklejka - dobra rzecz!!

Keżor narazie nie ma białych naklejek... :thumbdown: Zostały tylko czarne... Jak ktoś będzie zamawiał naklejki, to chętnie się dołącze do zamówienia - 2 szt. czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego nie bedzie, bo koszta administracyjne byly by za duze. Pomyslcie wszystkie zmiany blach, zmiany w urzedach powiatowych i wojewodzkim.. Ale nie ukrywam ze robiloby to robote.. Poprzednio mielec chyba byl w woj. Tarnowskim nie..? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego nie bedzie, bo koszta administracyjne byly by za duze. Pomyslcie wszystkie zmiany blach, zmiany w urzedach powiatowych i wojewodzkim.. Ale nie ukrywam ze robiloby to robote.. Poprzednio mielec chyba byl w woj. Tarnowskim nie..? :mysli:

Masz racje ykk takie cos nie ma szans powodzenia... jesli nie udało sie utworzyc 17-go województwa a presja społeczeństwa była duża to co dopiero pretensje i rządanie Mielca :polew:

ykk Mielec przed reformą administracyjna był w woj. rzeszowskim ;)

Slaweq, a Ty nie zamawiasz naklejek???

Szuder ja kilka dni sie wstrzymam od zamówienia naklejek... w najblizszych dniach dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq pomieszalo mi sie z Debica.. :naughty: ktora i tak nam wzieliscie.. :foch::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson nie tylko wam.. :naughty: mysle ze w ogole powinni zrobic jedno wielkie. Tarnowsko-Tarnobrzeskie wojewodztwo.. :naughty: w koncu blizniacze miasta, blizniacze godla.. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pretensje zgłaszać do rządu chyba :mysli: AWS-u ze tak nam Polske podzielili :>

ykk mam pytanko... czy ten nowy obrazek pod nickiem to sam stwotzyłeś? :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson nie tylko wam.. :naughty: mysle ze w ogole powinni zrobic jedno wielkie. Tarnowsko-Tarnobrzeskie wojewodztwo.. :naughty: w koncu blizniacze miasta, blizniacze godla.. :hi:

Dokładnie!! to by było zajebiaszcze województwo!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy nie doszlo by do kłótni nad stolicą tego Tarnowsko-Tarnobrzeskiego województwa :polew:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2007, 16:14 _________________________________________________

Dokladniej to dymy do prof Kuleszy.. :naughty:

slaweq http://www.sp-studio.de/

Fajna zabawa.. :decayed:

hehe ykk dobra ta stronka :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wkreta na punkcie South Parka, takze nie moge miec innego avatara.. :polew:

Tym bardziej ze co chwile nowe opcje tam dodaja.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stolica=dużo forsa, money!! rozwój miasta, sieci administacyjnej,handlu itd itp. dużo by tu wymieniać!! No i Rzeszów się rozwija, co widać ilekroć w nim jestem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson fakt. Rzeszow juz dawno temu wyprzedzil Tarnow.. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa to nie wszystko... to tego potrzeba dobrego czlowieka do zarzadzania, pozyskania tej kasy i racjonalnego wydawania... w Rzeszowie mamy to szczeście ze jest taki dobry prezydent i miasto w miare idzie do przodu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...