Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

wpisowe 0,7l :drunk:na głowe :polew:(co wy na to )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

GM, a auta potem na lawete....

Slaweq, taka praca, ze pod koniec roku ciężko z urlopem... :thumbdown:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2007, 19:30 _________________________________________________

ja tez moze bede (na 95%), kurde podjaralem sie żeby zrobić sobie wizualną zmiane mojego avanta na S4 i zamówiłem emblematy hihih musiałem to napisać :kox::audi: S4

jakie emblematy zamówiłeś?? Żeby zrobić dobrą stylizację S4, to pomijając przedni zderzak (wtedy jest kox :kox:), to grill od S4 to podstawa...

http://moto.allegro.pl/item277520899_grill_atrapa_audi_s4_a4_b5_chrom_oryginal_tanio.html

... ale znaczki, na dobry początek... :thumbup:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2007, 19:35 _________________________________________________albo taki:

http://moto.allegro.pl/item279570863_audi_s4_a4_buda_b5_1994_2000_r.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder pierwsze co to poliftowe lampki.. Nie bylo eSSS ze starymi kloszami.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder w każdej pracy pod koniec roku jest ciężko, ja tez nie wiem czy dostane tyle wolnego ile chce :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder teraz to bym bral ori dzielone xeny z S4 :thumbup:

slaweq jak dojda do Ciebie kalendarzyki to daj mi znac.. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s.

Slaweq, co się stało ze zdjęciem w twoim profilu... Ja go nie widze...[br]Dopisany: 10 Grudzień 2007, 19:47 _________________________________________________Ykk, do tych co masz możesz wpakować HID XENON, i będzi gites... :thumbup:

To ja zmykam, miłego wieczorku...

... A dla Tarnowa - miłej nocy :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk jasne, że dam znać... ale nie liczyłbym na szybka paczke w okesie świątecznym... naszej poczcie jeszcze daleko do normalnego poziomu :polew:

Szuder zdjęcie jest... ja widze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq akurat na Poczte nie moge narzekac. Dosc duzo wysylam i zamawiam i jak do tej pory to niezbyt dlugo czekalem. Wydaje mi sie ze problem moze byc po stronie nadawcy hehe..

Mi tam az tak bardzo sie nie spieszy, tylko chcialbym wiedziec kiedy mniej-wiecej sie spodziewac. Bo Ty chyba 2 dni przede mna zamawiales.. :th:

Szuder no milej nocy.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder moja :a4fan: pod choinke dostanie emblematy od S4, na 1 dzien wiosny lampy poliftowe (być może dzielone) i grill S4. zderzaków poki co nie zakladam chyba że jakis klener nie wyhamuje i zrobi mi bonus na święta :):dance: chociaz GM mowił że skoro mam AC to może mi młotkiem zrobic tuning zderzaków na RS4 :bicz::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawu przecież ja zamawiałem smycz na spocie a slaweq sie pytał czy ktoś jeszcze chce, gdzie Ty byłes myślami ? :bicz: :gwizdanie:

Bo już wcześniej zamówiłem u Lukas'a ale myślę zrobić tak że przeleję kasę a smycz pójdzie razem z waszymi -co do kosztów wysyłki to się ugadamy już na miejscu.

slaweq OK??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawu pytalem na spocie kto chce smycze bo zamowiłem u Angeli którą widzialem w niedziele i dałem jej kase a ona zapłaci Lukasowi na spocie w Warszawie we wtorek..., smycze nie beda szły poczta tylko tez przez Angele, przez to bedzie szybciej i bez kosztów wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok w takim razie tym razem poczta na mnie zarobi-trudno mój błąd...

Pozdro.

Jesli jeszcze nie zrobiles przelewu.....to wyslij kaske tylko za smycz Lukasowi....

I napisz mu zeby przekazal mi smyczke dla Ciebie....

To przywioze ja wtedy z tymi zamowionymi przez Slawka.......... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...