Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

miro_x ja także przesyłam gratulacje :oklaski: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szuder miałem dzisiaj "ciężki" dzien i nie chcialo mi sie nawet nic pisac :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hauzer :thumbup:, mam nadzieje ze wszyscy którzy zamowili kalendarzyki wezmą z Ciebie przykład i przybędą 27 na spota:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jeszcze raz chłopaki..... :)

Nie obiecuję że przyjadę ale może... Może szwagier się też zmobilizuje i na dwie :a4fan: przylecimy. Chociaż moja potrzebuje chyba lekarza bo coś ostatnio trzy razy notlaufa złapała. Ale zabiegany jestem teraz że nie ma czasu nawet Vaga podpiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miro Ty to daruj sobie tego spota i zostan przy zonce i maluchu... wysle Ci na PW moj nr tel., umowimy sie jak bedziesz w Rzesz to dam Ci kalendarzyki. Mysle ze reszta sie przychyli do mojego wniosku zeby Miro był zwolniony ze spotu 27? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ale bym chciał :D

Slaweq jak Ci to nie przeszkadza to poczekałbym na smycze. I wtedy się umówimy. Tel wysyłam Ci na prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze reszta sie przychyli do mojego wniosku zeby Miro był zwolniony ze spotu 27?
:rolleyes::decayed:

Ja może w tym tygodniu będę w Rzeszowie to mogę odebrać wcześniej co moje :decayed: ale nieobiecuje, że tak będzie ale numer możesz mi dać :tongue4: mój juz poszedł do Ciebie na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to miło że się podkarpacie mobilizuje i integruje. Pamiętam jak się zarejestrowałem to wątek rzeszowski nie istniał albo był bardzo niemrawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze ze jes kilka osób na które mozna liczyc jesli chodzi i spoty i organizacje a w miare upływu czasu bedzie jeszcze lepiej :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zima to najgorszy okres na tego typu zabawy a jednak się trzymamy bo +- 8 :audi: na spocie to na Podkarpacie naprawdę dobry wynik....

Mam nadzieję że jak przetrwamy zimę to poszerzymy program spotu o jakiegoś grila itp wiadomo dochodzi już kwestia konkretnej miejscówki....ale myślę że coś wymyślimy

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie mamy jakichś fajnych parkingów pod-nad ziemnych bo podpromie się już trochę opatrzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna pomysleć o jakiejs nowej miejscówce ale szczerze mówiąc trudno bedzie wymyslic cos lepszego niz parking na Podpromiu ;-)

No to panowie myslec i zgłaszac propozycje na jakies inne miejsce spotów :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyk Wy macie dosyć fajny parking koło basenu z widokiem na miasto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk racja... pamietam jaki był problem z miejscówką na ten ostatni spot u Was :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miro_x ale o ktorym mowisz..? :mysli: Ostatnio na wspolnym spocie bylismy na basenie kolo parku. Gdyby nie autobusy i spora liczba aut bylo by przyjemniej.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpromie jest jednym z najlepszych miejsc tego typu spotkań w Rzeszowie - dużo miejsca, prawie każdy wie gdzie to jest....ewentualnie później by można było wyskoczyć konwojem :a4fan: gdzieś na łono natury..... ach te moje pomysły :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...