Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Kawasaki gpz 500s 500ccm 5sec do 100 v-max 210 a to jest "komar" a ta zabaweczka z tym ledowym licznikiem to musi być coś koło tego chodź nie wiem może kierowca miętki

Jeszcze za czasów jak miałem więcej głupoty w głowie na drodze do Sokołowa jechałem Vectra A 2.5 v6 170 koni i chłopaczek jakis chciał próbować swoich sił Suzuki gs 500 predkosc ok 130km/h po mojej redukcji jak siadł na tylnym słupku w Vektrze to nie dawał rady a moja Padlina dalej chciała jechac tutaj piszecie ze setup 380 koni to nie dziwne ze odstawia tego komara

Tutaj mocny film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopaki znacie taką firmę "moto-raj" z RZ? Możecie coś na jego temat się wypowiedzieć. Mam zamiar kupić od tego typa motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widziałem coś tam u nich kiedys ale bedzie od nich brał bierz mojego gsx-r ;) ja to bym chciał kupić 1000 :D:hi:

To moje pierwsze poważne moto :wink4: Celuję w F4i na początek. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pierwsze moto to słabe nie będzie ale ja tez zaczynałem od dość mocnego

F4i się fajnie jeździ ale r6 lepiej bardziej agresywna jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o r6 nawet już byłem zdecydowany, ale odradzali mi na początek. Ponoć właśnie bardziej "jadowita" :) jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak kupi 2001 2002 to nic się nie powinno dziać :wink4: bo te starsze to była jakaś wada że biegi się sypały ale to zależało tylko od stylu jazdy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od katingu zawsze sie coś posypie jeśli ktoś stawia moto na koło to poleci bardzo szybko pomaga w tym strzelanie ze sprzęgła na 2 biegu

(Ja też jestem w trakcie poszukiwan motoru bo poprzedni skończył żywot na czerwonej astrze w babicy zdjecia moge wysłać zainteresowanym było to Honda Vfr 800 Fi 1999 rok )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...