Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

leon_stalowawola jesli masz na mysli przedni, ten "eslajn" to dalem 1500 z wysyłką (wysyłka pocztexem 108 zeta). zderzak jest z kratkami, halogenami, całe okablowanie a nawet belka przednia i klaksony . wrc mi znalazł a ja zaraz do Goscia ze daje tyle i tyle i te stowke bez zadnych problemow upuscil. minelo dwa dni i zderzak byl u mnie. i wzialem bez allegro wiec Gosciu nie musial prowizji placic a wyslal mi za pobraniem. no ale trzeba ufac Ludziom, bo zawsze pozniej mozna w przesylce zderzak od duzego fiata zobaczyc :naughty:

technicznie jest super. zero pekniec i sladow klejenia. od spodu rysniety alo to norma. jestem zadowolony i to fest :good:

a tylni to chcesz caly czy dokladke ? poka jaki to moze tez takiego przygarne poki jeszcze mam kase :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 14:24_________________________________________________
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ALLEGRO do kupienia :wink4:

SIXU co myslisz o tyle :) dobra kasa http://moto.allegro.pl/audi-a4-sedan-zderzak-przod-z-dokladka-i1369293694.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak :) u mnie siedzi taki tylko na dwie rurki :cool1: to jest produkt AUDI i do kupienia w ASO

Ja u siebie taki zalozylem na dwie rurki .... bo ile mozna szukac S LINE 4 , 6 miesiecy , rok :blink:

Siatka oczywiscie jest z ABS nie jakis tam drucianka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...