Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

tak myślę czy by 19 nie wsadzić :decayed: te 17-stki ładne no aaaaaale... jak patrze na koła wrclaguna to robi mi się szkoda że ja mam tylko 17-stki ;( :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale porażka - zmieniałem koła i obrobiłem zabezpieczenie na śrubie, nie mogę ściągnąć jednego koła :doh1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diaksem go :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 22:24_________________________________________________a tak poważnie, to dość nie ciekawie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślę czy by 19 nie wsadzić :decayed: te 17-stki ładne no aaaaaale... jak patrze na koła wrclaguna to robi mi się szkoda że ja mam tylko 17-stki ;( :kox:

hehe jak chcesz dać czadu to czeka cię 20" :kox: a tak na poważnie to w b5 jak dasz 18 to wyglądają już za***iście :wink4:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 22:26_________________________________________________

ale porażka - zmieniałem koła i obrobiłem zabezpieczenie na śrubie, nie mogę ściągnąć jednego koła :doh1:

przyjedz do mnie damy rade tak czy inaczej :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz pytanie z innej beczki :) a raczej tylko do GM'a o ile tu jeszcze zagląda potrzebna mi dokładna +/- 5 kg waga audi A4 b5 2.8 Q w sedanie przed 99 rokiem :-) nie interesują mnie dane katalogowe i inne bzduro pierdoły - trzeba mi kogoś kto podjedzie lub już był na wadze...anyone ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik na szczescie nie dostal wiec mi ulzylo. ale chlodnice , maska,lampa i blotnik do wymiany. czekam na wycene z ubezpieczalni ale bede robil dla siebie. szkoda mi sprzedawac bo auto bylo zrobione na igłę :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz bi xenon, przód s-line :decayed: no i tylną dokładkę. Kasy z ubezpieczenia powinno wystarczyć a jak dadzą za mało to pisz odwołanie to podniosą trochę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz pytanie z innej beczki :) a raczej tylko do GM'a o ile tu jeszcze zagląda potrzebna mi dokładna +/- 5 kg waga audi A4 b5 2.8 Q w sedanie przed 99 rokiem :-) nie interesują mnie dane katalogowe i inne bzduro pierdoły - trzeba mi kogoś kto podjedzie lub już był na wadze...anyone ? :wink4:

GM ma 2.6 Q :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz pytanie z innej beczki :) a raczej tylko do GM'a o ile tu jeszcze zagląda potrzebna mi dokładna +/- 5 kg waga audi A4 b5 2.8 Q w sedanie przed 99 rokiem :-) nie interesują mnie dane katalogowe i inne bzduro pierdoły - trzeba mi kogoś kto podjedzie lub już był na wadze...anyone ? :wink4:

zaglądam, zaglądam kilka razy dziennie :kox:

moja jest 2.6 Q w dowodzie mam że masa własna 1480 kg, ale to pewnie dla Ciebie mało dokładne, na weekendzie brak czasu , ale jeśli chcesz to mogę zważyć ja w poniedziałek.

Pozdro :hi:

jak to co, w tamta niedziele dostalem strzala od 19-letniego Mistrza Kierownicy k..wa

ufffffffff ;( ;( :shocked: szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...