Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

tak niektore sa wersje na Europe , USA , JAPAN , Australia :decayed: Zdjecie chwile temu robione :cool1: teraz jest okolo 220 sztuk :wink4:

to się nazywa pasja ;-) śmieję sie ale rozumiem, ja zbierałem dawniej płyty zespołu z lat 80 a potem wszystko sprzedałem, zostawiłem MP3 :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak znajde czas to Witek pozamawiamy plytki z USA :wink4:

no problem, jest tego trochę jak i gadżetów :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu... szacunek :shocked: Tak jak mówi Witek: to się nazywa pasja, nie dość że pełna perfekcja odnośnie b6 to jeszcze taka kolekcja chemicznych braci :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym tyle za to nie dał ja wole duże kolumny podłogowe za dobre pieniądze można kupić altus 300 i nic więcej nie potrzeba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kino domowe wiec kolejne duze glosniki nie wchodza w rachube. a ta jamaszka idealnie by mi sie komponowala :chytry:

:mysli:zastanowie sie

poszukaj takiego niedużego "bumboxa" JBLa z przystawką u góry na iPod'a, powali Cię na kolana, kosztował z rok/dwa lata temu ok 1000-1100 zł, to takie moje 3 grosze po 4 latach przepracowanych w media markt hehehe, yamaha zeszła na dziady, osobiście z tego co przesłuchałem przez te lata zawaliście gra PHILIPS i Denon ale to już inne pieniądze za Denona (ewentualnie też JVC), wydawałoby się że Philips to taki szaraczek ale koło tysiąca masz hybrydę czyli wzmacniacz lampowo-tranzystorowy i świetne głośniki oraz wygląd, wymiata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poskładasz auto i będziesz jechał na spota to weź ją :)

Pewnie wybiera się na włam :polew: :polew:

Ap ropo CMR2 to znalazłem gierkę jak będziesz gdzieś w moich okolicach to daj znać :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poskładasz auto i będziesz jechał na spota to weź ją :)

Pewnie wybiera się na włam :polew: :polew:

Ap ropo CMR2 to znalazłem gierkę jak będziesz gdzieś w moich okolicach to daj znać :cool1:

prawie :polew: robie inaczej, tankuje gaz do pełna, potem paliwo i odjeżdżam :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 18:18_________________________________________________Ryje beret równo :polew:

Wodzionka! Mmmm Wodzionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...