Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

a ja na poczatku myslalem , ze ktos gumy pali :kox: nie chcialbym tak miec kiedys :(

ty to masz klapę gaszącą, chyba że pozbyłeś się jej przy tuningu :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wystarczyło wrzucić na 5 bieg i zadusić maszynę a oni ją zakatowali :confused4: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucili 1 bieg..... i dalej nie probowali , było o tym napisane gdzieś tam szczegołowo

a to jest tzw -> http://autofoto.pl/blogs/blog_silnika/archive/2009/05/25/choroba-szalonych-diesli.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucili 1 bieg..... i dalej nie probowali , było o tym napisane gdzieś tam szczegołowo

a to jest tzw -> http://autofoto.pl/blogs/blog_silnika/archive/2009/05/25/choroba-szalonych-diesli.aspx

5 Bieg hamulec w podłogę, puścić sprzęgło i święto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak najszybciej dojechać na ul. Rycerską w Rzeszowie jadąc od strony Łańcuta, Krasne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukasz w Googlach :guma: pozniej mapy i ustalasz trase od punktu A do B :rolleyes:

http://maps.google.pl/maps?hl=pl&tab=wl

Hehe to akurat zrobiłem zanim tutaj zapytałem :gwizdanie: raczej chodziło mi o taką odpowiedz :

Głównymi chyba będzie najszybciej, nie ma chyba co kombinować, raczej na jedno wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z Was kiedyś taki nieciekawy przypadek?

Ładnie dymi :confused4:...

Kiedys wracalem z Rzeszowa i widziałem za Stobierna dokładnie taki sam przypadek z autem. Stał na poboczu dymiło tak jak na filmie. Bodajze to jakiś Mercedes był. Wygladał mi na rocznik od 2002 w góre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: Ile najdłużej czekaliście na paczkę wysłaną pocztą?? bo typ twierdzi że wysłał 27 listopada czy jakoś tak, to mu mówię żeby wysłał mi potwierdzenie to mówi że zapodział je gdzieś :confused4::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: Ile najdłużej czekaliście na paczkę wysłaną pocztą?? bo typ twierdzi że wysłał 27 listopada czy jakoś tak, to mu mówię żeby wysłał mi potwierdzenie to mówi że zapodział je gdzieś :confused4::wallbash:

pewnie nie wyslal i sciemnia :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie wyslal i sciemnia :disgust

niby nie wiele bo 130 no ale :confused4: a już myślałem że zaszpanuje a4 obniżonym :disgust: no nic... pisze do goscia to sie nie odzywa... poczekam do końcta tygodnia a jak nie to sprawe na policję :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...