Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj około 19-20:00 daleko za "realem" na licznikach +9,5stC a na osiedlowej drodze coś jak lód abs sie włączył ja ładnie wyleciałem nie zatrzymując sie na "stop" a pan za mną prawie mnie dotknął hamując na ostro na tym czymś, także z tym brakiem zimy to nie tak do końca :-(

Kiedy kolejny spot? i czy za WSKa? bo muszę sobie sesje pod spota ustawić :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No wczoraj było ostro wieczorem. Wracałem około 22 z jarosławia i esp cały czas świeciło :evil:. a temperatura powietrza niby +6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie inaczej angela wszyscy zapracowani :rolleyes:

Czasuna forum zaglądnąc nie mają :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dobre Iverson dobre. Tak z cichacza żeby na spocie zaskoczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :) i już się wydało. A patrząc na pogodę to sam bym już założył ale jeszcze kompletu nie mam :wallbash::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder o B6 coś tu ostatnio gadał, Sławek o RS'ie dla Angeli ,oj grubo będzie na wiosnę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe...w sumie macie racje......

ja tez opracowuje po cichaczu plan dzialania...... :decayed:......jak tu zalozyc najszybciej kolka letnie....wiecie tak po cichu przed Slawkiem... :gwizdanie: :D

Słonko jak tak bardzo chcesz to zaloz sobie letnie kółka ale wez pod uwage ze przyjezdzasz do Rzeszowa na początku marca dwa razy :tongue4: Jesli sie nie boisz w trase smigac na letnich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj śmigałem po Tarnobrzegu o 22.00, temp. była dodatnia ale drogi były śliskie :shocked: ESP mi się włączało co chwile. Także Angela poczekaj jeszcze ze zmianą na alusy i opony letnie, pośpiech jest złym doradcą :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder o B6 coś tu ostatnio gadał, Sławek o RS'ie dla Angeli ,oj grubo będzie na wiosnę :polew:

Iverson, to tylko takie plany na przyszłość... B^ bym bardzo pragnął, ale braki $$$

[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 12:31 _________________________________________________

Albo każdy opracowuje plan rezania na nowy sezon 08' :evil2:.

Moje plany rezaniowe są wszystkim zainteresowanym znane... (opis w wątku "moja A4")

Czekam tylko na dostawę lamp do przodu (w dobrej cenie) i na wolny czas kolegi - lakiernika (w/s malowania dokładek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Na ostatni spot się delikatnie spóźniłem, ale byli jeszcze weterani: m.in. Szuder i Iverson. Nawet fajnie było, tylko chłopaki chcieli mi wmówić (bo się zczaili, że delikatnie zielony jestem) że mam samochodzik starszy o roczek aniżeli w rzeczywistości. Oj nieładnie nieładnie :chytry:.

Ale dokładna analiza VIN i jednak kamień spadł mi z serca :>

Odnośnie tematu alu i ich zakładania to jeszcze nie radzę (chociaż nie mogę się już doczekać). Jako, że mieszkam na wsi ( i mam traktor - prawdziwy), to miałem okazję kilku gości niedawno wyciągać z rowu bo na letnich śmigali. Myślałem że się rozpłaczę nad rozbitym Nissanem 350Z. Ale cóż... są lekkie głowy, które mają styropian zamiast mózgu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mateo_81 a ja sie bede dalej upierał ze sedany w B5 byly robione tylko do roku 2000. W 2001 B5 byly tylko avant. Może Ty masz jakis składak :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziwne bo z tym rocznikiem tak jak Ci mówiliśmy-2001 to tylko avanty były produkowane, cos mi tu nie pasuje :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo prawdopodobnie to jest koncowka 2000. I wtedy juz wbijali 2001. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...