Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Iverson fajnie ze dojechałes cały :th: Oj bedzie mi Cie brakowało na spotach :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie płacz kiedy odjadę......będę na walentynki spowrotem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Arłamowie mają się rozbudowywać. To dopiero będzie wtedy wypas. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha jak dobrze pójdzie i jutro dostanę przesyłki to w weekend rezam xenona, coś mi dzisiaj w trasie jakby kucy brakowało chyba mi Audi focha strzeliła może przydałoby się coś dokoxić :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi dzisiaj w trasie jakby kucy brakowało chyba mi Audi focha strzeliła może przydałoby się coś dokoxić :evil:

Iverson, napewno "pompa i wałki do wymiany...." :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Luty 2008, 08:45 _________________________________________________

aha jak dobrze pójdzie i jutro dostanę przesyłki to w weekend rezam xenona

Rezaj, rezaj i przyjedź sie pochwalić... :th:[br]Dopisany: 08 Luty 2008, 08:46 _________________________________________________

Będę malował wszystko dookoła :):):)

Tylko sobie szyb nie zamaluj :polew::kox:

Slaweq, dzięki - będą pamiętał... :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Luty 2008, 08:47 _________________________________________________

Iverson[/b] fajnie ze dojechałes cały :th: Oj bedzie mi Cie brakowało na spotach

Wow, cóż za wyznanie.... Czy Angela może czuć sie zagrożona???? :polew: :polew: :polew:

A tak powaznie, Iverson - przyjeżdzaj do nas szybko... :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa jak zacznę pompę i wałki wymieniać to z bidnej 110-tki się 2xx porobi,a wtedy to już na per Pan byście musieli mi mówić hyhyhy :naughty: Angela wie , że w konfrontacji z kumplami z Klubu nie ma szans :polew:- Sławek :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś Ty to kupa kasy, jak dla mnie to 160 kuców chyba styknie , a jak się pojawi głód mocy to się porawi co nieco , kaski się dozbiera i pomodzi troszkę :gwizdanie: Szuderku fajne forum jest o silniczkach TDi niestety w wersji angielskiej ale jak ktoś coś łapie to idzie skumać o co chodzi. www.tdiclub.com kolesie niektórzy to niezłe rezacze :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, szkoda sie pchać w duuuze koszty... 160 PS jest już kox :kox:

Ja ze swojego kondona max 130 PS wyrezam i potem zmienie autko... Na upragnione B6... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba tak prędko nie zmienię na B6, jeszcze kosmiczne ceny są, chociaż Zee znalazł w niemcowni po taniości ,a jaką landrynkę ma :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zee kupił po dobrych pieniądzach... A furka... Mhhhh.. Marzenie.... :th:

Ja o B6 narazie marzę... Pewnie też nie prędko zmienię... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tu mówi o mnie ? :gwizdanie:

A ja po ostatnim spocie nabrałem apetytu na wielkie zmiany: mocy by się przydało jakieś 170 czarnuszków, zderzaki bym zmienił przód i tył od S4, grill od S4, pomalował bym co nie co, alusiki nóweczki by się zdały. Skąd ja na to wszystko $$$$ wezmę :mysli:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee tam tak tylko za plecami Cię lekko szkalujemy :decayed:

cześć Iverson jak już będziesz miał te xenony to mam nadzieje, że rzucisz foty na forum? Normalnie muszę zobaczyć ten wypas :th: [br]Dopisany: 08 Luty 2008, 10:18 _________________________________________________Chłopaki zamówiłem LED-y H6W (pozycyjne) do swojej niuni zobaczymy co z tego wyjdzie a wygląda to tak: http://allegro.pl/item308919486_postojowki_led_h6w_bax9s_white_nowosc_.html[br]Dopisany: 08 Luty 2008, 10:20 _________________________________________________Chyba znalazłem nową pasję: REZANIE :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tu mówi o mnie ? :gwizdanie:

Zee, ale tylko same dobre rzeczy mówimy.... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zee wrzuć fotki jak założysz nowe postojówki... Ciekawy jestem jak będą świecić...

A rezanie, to też moja pasja... tylko, ze nie nowa... :th: Ja już od kilku lat rezam moje furki... :th: To jest choroba... Ale nie chce sie z niej wyleczyć... Tylko troche $$$ potrzeba...[br]Dopisany: 08 Luty 2008, 10:24 _________________________________________________

Czy ktoś tu mówi o mnie ? :gwizdanie:

Zee, ale tylko same dobre rzeczy mówimy.... :th:

Spoko, wiem wiem dzięx :th:. Ja też Was lubię :polew:

My Ciebie tez... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mówiłem , że to wciąga!!! Dam foty, spoko twoja rozczochrana :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zee wrzuć fotki jak założysz nowe postojówki... Ciekawy jestem jak będą świecić...

Oczywiście jak tylko LED-y wpadną w moje łapki to od razu robię zdjęcia i mam nadzieje że będę mógł pochwalić się na forum wspaniałym efektem :>. Cały czas myślę o FIS-ie czy pojawi się komunikat spalonej żarówki czy nie :mysli: [br]Dopisany: 08 Luty 2008, 10:30 _________________________________________________

Dam foty, spoko twoja rozczochrana :decayed:

Wow faktycznie rozczochrana :polew: idę ją uczesać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...