Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

W ogole cos zlego sie z nim zaczyna dziac.

Alarm sie rypie

Prawe dlugie raz dziala raz nie cos tam nie kontaktuje

Sciaga go w prawo

Nic tylko na zlom z nim jechac.. :foch:

W czwartek mam przeglad rejestracyjny takze pewnie dopiero wtedy podzialam. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ykk, musisz naprawiac na bierząco, bo jak sie tego duzo nazbiera, to pewnego dnia nie wyjedziesz z domu...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stanie sa jeszcze auta, takze problemu nie ma.. :naughty:

Tak jakos ostatnio czasu w ogole nie bylo.. :confused4: ale teraz ostro sie za to wezme.

Jak myslisz moze to byc kwestria zimowek..? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być, ze to kwestia zimówek... musisz to sprawdzić... bo napewno dyskomfort jest duży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze sprawdzic czy cisnienie we wszystkich kolkach jest takie samo. Ale na 90% to przez kola. Jak to nic nie da to zmiana az bedzie dobrze.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

voxan69 raczej nie. Staram sie omijac. Poza tym ja na strasznych balonach jezdze (15 cali). Poza tym jak skrecam w prawo to wyje tylne prawe kolo. Kolega Czaki powiedzial mi ze to zbieznosc. :)

Autko na 100% nie robione. Bo jest juz w domu od 6 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadki zjadają najwięcej zdrowia. Moja niunia jak się dowiedziała 2 tygodnie temu, że będzie sprzedana to nie odpaliła. Klient w niedzielę pooglądał furkę a w poniedziałem miał rano przyjść kupić. Niestety nie zapaliła haha. Po odcholowaniu do warsztatu okazało się, że wydmuchało uszczelkę pod filtrem paliwa. Takiego cuda nie widziałem jeszcze. Autko mam już ponad trzy lata i śmigała dotychczas cudnie. Po tym wszystkim postanowiłem, że jednak pozostanie w rodzinie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko w ten niedzielny wieczor :hi:

Panowie w Mielcu jest jakis koles co regeneruje turbinki... slyszeliscie moze jakies opinie o nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem ze spotu w Poznaniu-oj działo się działo panowie :evil: Jaka Subarynka STI była na parkingu-to szok. Grubbbo ponad 300ps blow off+czarne fele OZ+BigTurbo killował wszystko co tam jeździło-miazga!!! też chcem takiem :wallbash: :wallbash: :slina::blink::shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w Mielcu jest jakis koles co regeneruje turbinki... slyszeliscie moze jakies opinie o nim?

Slaweq osobiście nie korzystałem z jego usług ale słyszałem że jeden z lepszych na podkarpaciu. Musisz dopytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miro właśnie tez slyszalem o nim ze jest dobry... sprzedaje turbawki po regeneracji na allegro po 1100 zł a interesuje mnie czy bierze stare na zamiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będziesz wymieniał ?

szczerze mówiąc myślałem o nim jakby mi turbo padło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety czeka mnie regeneracja lub kupienie :thumbdown: Pewnie zadzwonie do niego i popytam co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownice sie w ogole nie ruszają i kiepsko to wyszlo na VAG-u :thumbdown: Musze cos z tym zrobic zeby jej nie rozwalić calkiem bo wtedy bedzie problem dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim w poniedziałkowy poranek... :hi:

Slaweq, zrobiłeś rozrząd??

Kiepska sprawa z ta Twoją turbawką... :thumbdown: Ale jak ją naprawisz, to będize autko śmigać jak trzeba!! :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq, zrobiłeś rozrząd??

Kiepska sprawa z ta Twoją turbawką... :thumbdown: Ale jak ją naprawisz, to będize autko śmigać jak trzeba!! :th:

Tak rozrząd zrobiony, wymienione filtry i jeszcze jakies rolki od alternatora i klimy... Turbinke niestety musze zrobic ale wtedy to faktycznie autko powinno smigać aż miło :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak po wymianie rozrzadu? Motor ładnie pracuje?? Czy tak jak 1.9TDI u kolegi Mateo?? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorek pracuje ciszej i ładniej niż przedtem :thumbup: No ale ja robilem caly kompletny rozrząd + filtry i te rolki a Mateo mowił że wymienil chyba tylko pasek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...