Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pokaż mi spoty konkretnej marki i konkretnego modelu auta, robione co 2 tygodnie, które są liczniejsze od naszych i wtedy podyskutujemy. Jedyny w miarę liczny spot jaki ostatnio widziałem na Podpromiu to był A6, tez ok 10 aut.

Wszystko co liczniejsze zgromadza praktycznie wszystkie marki.

BMW zeby zebrać 10 aut to musi przyjechać kilka trójek, piątek, siódemek i ze dwa passaty :good::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

honda civic :wink4: ale nie w tym rzecz po prostu wlasciciele a4 - ek to już nie nastolatkowie dlatego moze formuła jest zła - a może bardziej na piwo lub gdzies posiedzieć i pogadać? a nie 15 raz z rzędu dreptać w miejscu na podpromiu i ogladać te same samochody - ja wlasnie tylko dlatego pojawiam sie tak rzadko bo kiedy bym nie przyjechał zawsze te same 4 - 5 osób i te same samochody (raz wyjątek to ta A4 od AGtuning)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu wlasciciele a4 - ek to już nie nastolatkowie dlatego moze formuła jest zła - a może bardziej na piwo lub gdzies posiedzieć i pogadać?

:oklaski: :oklaski: bardzo dobrze piszesz :> dlatego my sukcesywnie to robimy :drunk:, ale już kilka razy temat " wieczornego " wypadu (spota bez aut) był zapodawany na forum, pomimo tego tylko ,a może aż 3/4 stałe osoby lubią się wieczorem spotkać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, miałby ktoś chwilke czasu? chodzi mi głównie o właścicieli B5 z czujnikiem temperatury oleju, bo od jakiegoś miesiąca czasu nie pokazuje mi temperatury na liczniku i bym podmienił na dosłownie minutke na jakimś spocie albo byśmy się umówili gdzieś, tylko podmienie, zobaczę czy działa i oddaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego w misce olejowej ? to nie musi być B5 tylko w zasadzie cokolwiek VAG nawet z innym silnikiem w ramach ciekawostki powiem ze mam identyczny czujnik temp w S4 2.7 bt jak....moja zona w polo 1.9 TDI tylko mój kosztuje 269 zł a do polo kupiłem za 117 zł :wink4: śmieszne to wszystko i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, miałby ktoś chwilke czasu? chodzi mi głównie o właścicieli B5 z czujnikiem temperatury oleju, bo od jakiegoś miesiąca czasu nie pokazuje mi temperatury na liczniku i bym podmienił na dosłownie minutke na jakimś spocie albo byśmy się umówili gdzieś, tylko podmienie, zobaczę czy działa i oddaje :)

Jak to jest czujnik 1-o pinowy to łatwo to sprawdzić - wystarczy zewrzeć wsuwkę do masy a druga osoba patrzy na zegary. Wskazówka powinna pójść na full. (nie zwierać na dłuższy czas bo można w zegarach coś uwalić) Jeśli tak się stanie to kabelki i zegary są ok i masz do wymiany czujnik. Swoją drogą trzeba trochę pojeździć wolnossakiem żeby temp. oleju się podniosła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, miałby ktoś chwilke czasu? chodzi mi głównie o właścicieli B5 z czujnikiem temperatury oleju, bo od jakiegoś miesiąca czasu nie pokazuje mi temperatury na liczniku i bym podmienił na dosłownie minutke na jakimś spocie albo byśmy się umówili gdzieś, tylko podmienie, zobaczę czy działa i oddaje :)

Jak to jest czujnik 1-o pinowy to łatwo to sprawdzić - wystarczy zewrzeć wsuwkę do masy a druga osoba patrzy na zegary. Wskazówka powinna pójść na full. (nie zwierać na dłuższy czas bo można w zegarach coś uwalić) Jeśli tak się stanie to kabelki i zegary są ok i masz do wymiany czujnik. Swoją drogą trzeba trochę pojeździć wolnossakiem żeby temp. oleju się podniosła.

grzes1150 tak to jest czujnik jedno pinowy :) nie pomyślałem o tym... jutro będę próbował :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to koledzy raczej przez jakiś czas na spotach nie będę bywał bo mam już parkę :pociesz: i od nowa zabawa z pieluchami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to koledzy raczej przez jakiś czas na spotach nie będę bywał bo mam już parkę :pociesz: i od nowa zabawa z pieluchami.

gratulacje :good::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to koledzy raczej przez jakiś czas na spotach nie będę bywał bo mam już parkę :pociesz: i od nowa zabawa z pieluchami.

Gratulacje Krzysiek :good: ale chyba wyrwiesz sie na Spota o 19.00 ....... akurat po kapaniu i karmieniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ktoś mnie w końcu zrozumie. Ja nie przyjadę bo mój wóz stoi unieruchomiony w garazu i nie mam nawet czasu do niego podejść z naprawą. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ktoś mnie w końcu zrozumie. Ja nie przyjadę bo mój wóz stoi unieruchomiony w garazu i nie mam nawet czasu do niego podejść z naprawą. :kwasny:

To co się stało :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie do końca nie wiem. W czasie jazdy uciekł olej okazało się ze przez poluzowaną chłodnicę oleju. I teraz jej dokręcić nie mogę. Chyba się zerwał gwint w podstawie nie wiem jakim cudem. Jak będzie chwila to rozkręcę wszystko i zobaczę organoleptycznie na wierzchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie ciekawie można motor zarżnąć :confused4:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 14:07_________________________________________________Pisać kto chętny na spot (całodniowy grill na polu namiotowym) w Tarnowie. Trzeba zrobić listę i ustalić termin, tu prośba do ciebie slaweq.

Tak wygląda pole namiotowe w Tarnowie

http://www.obiektyturystyczne.pl/najlepsze.noclegi/webredir/?id=2860/

camp_03_big.jpg

camp_18_big.jpg

camp_01_big.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Tarnów powinien ustalić jakąś datę tego spota i jak to będziemy wiedzieli to wtedy sie zrobi zapisy. Bo bez konkretnego terminu to ciężko planować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...