Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czasem trzeba się zresetowac :wink4: :wink4:

Opublikowano

W Zakopanym śnieg pada, trzeba się na narty wybrać :decayed:

Opublikowano
Opublikowano

GM stare to jak świat :P ... nie te hamulce do takich prędkości. Pomóżcie szukać audi a4 Quattro w sedanie 1.9tdi rocznikowo polift :).

Opublikowano

Kłaniam się :hi: :hi: :hi:

Prośbę mam :naughty: Chciałabym się wybrać na kilka dni w okolice Soliny… czy moglibyście polecić mi jakieś godne uwagi miejsca?

Mile widziane gospodarstwo agroturystyczne :)

Pytam bo w tamten rejon Polski jadę pierwszy raz i wolałabym zatrzymać się w jakimś sprawdzonym miejscu.

pozdrawiam, Asia

Opublikowano

Kłaniam się :hi: :hi: :hi:

Prośbę mam :naughty: Chciałabym się wybrać na kilka dni w okolice Soliny… czy moglibyście polecić mi jakieś godne uwagi miejsca?

Mile widziane gospodarstwo agroturystyczne :)

Pytam bo w tamten rejon Polski jadę pierwszy raz i wolałabym zatrzymać się w jakimś sprawdzonym miejscu.

pozdrawiam, Asia

sprawdzone to znaczy dobre i tanie? czy dobre? :-)

Opublikowano

Kłaniam się :hi: :hi: :hi:

Prośbę mam :naughty: Chciałabym się wybrać na kilka dni w okolice Soliny… czy moglibyście polecić mi jakieś godne uwagi miejsca?

Mile widziane gospodarstwo agroturystyczne :)

Pytam bo w tamten rejon Polski jadę pierwszy raz i wolałabym zatrzymać się w jakimś sprawdzonym miejscu.

pozdrawiam, Asia

sprawdzone to znaczy dobre i tanie? czy dobre? :-)

dobre :) no ale żeby mnie cena z butów nie wyrwała :decayed:

kurde szukam czegoś z wyżywieniem, a widzę niewiele takich miejsc... nie chcę stać przy garach :wallbash: jadę od tego odpocząć :tongue4:

Opublikowano

:hi:

pytanie do kolegów z B6 czy wy też macie problemy z przegubem zewnętrznym bo lub jaki polecacie bo ja widzę że po niecałym roku będę wymieniał już mnie trafia a kupuję firmy Lobro za 400 zł bo po win wyskakuje od B7 bo inny nie podejdzie czy to zły czy ma pecha niom :wallbash: :wallbash: :mysli: :chytry:będzie to od zakupu A4 chyba 3 raz [br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 20:38_________________________________________________ :confused4::disgust: :disgust: :disgust: :

Opublikowano

dobre :) no ale żeby mnie cena z butów nie wyrwała :decayed

noclegi znajdziesz od 25zł do 300 zł i z reguły (25zl) są to małe Agro bez wyżywienia ale jak zależy ci na odpoczynku to rejony Polańczyka atrakcje na wyciągniecie reki, do wody blisko, ostanio tu ekipe swoją ściągnąłem http://www.hotelzephyr.pl/cennik_1.php ale tanio to tu nie jest...

chyba ze chcesz dojeżdżać do wody ? to wtedy jest bardzo duży wybór

Opublikowano

szukam czegoś z wyżywieniem, a widzę niewiele takich miejsc... nie chcę stać przy garach

zawsze można jadać w knajpach nad Soliną ale średnia cena jednego dania to jakieś 30-40 zeta.
Opublikowano

Witam panowie,

Czy mógłby ktoś polecić mi jakiś dobry serwis turbosprężarek w rzeszowie?

mam do czyszczenia turbo- kierownice sie zapiekły :confused4:

http://www.turbo-rzeszow.pl/index.html prawdobodobnie tam oddam a może już ktoś tam był?

Opublikowano

Witam panowie,

Czy mógłby ktoś polecić mi jakiś dobry serwis turbosprężarek w rzeszowie?

mam do czyszczenia turbo- kierownice sie zapiekły :confused4:

http://www.turbo-rzeszow.pl/index.html prawdobodobnie tam oddam a może już ktoś tam był?

a kiedy to się zaczęło?

Opublikowano
a kiedy to się zaczęło?

Od jakiegoś miesiąca za każdym razem jak przekroczę 3000tys obrotów wpada w awaryjny.Logi umieściłem na forum i wyszło ,że do czyszczenia, przegonienie nic nie daje.W następnym tygodniu oddaje do czyszczenia jestem już umówiony.

Opublikowano

jedno przegonienie na pewno ci nie pomoże. Zrób logi, potem jazda do 3 tys

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.