Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do Sanoka daleko ! Mało kto będzie chciał tam jechać. :tongue4:

ojoj tak do sprawy podchodzic nie wolno... chłopaki z Sanoka przyjezdzają do nas to czasami można sie przejechac te 70 km do nich jak maja spota! Ja byłem w tą niedziele sam z Rzeszowa ale nie żałuje bo milo było pogadac ze starymi znajomymi i poznać nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko uważam, że łatwiej komuś z RZ pojechać na spota w Rzeszowie jeśli ma czas i możliwość uczynienia tego co 2 tyg. niż jazda te kilkadziesiąt km. bo w Rzeszowie spoty rzadziej.

Wiadomo że paliwo nie jest za free i każdy bardziej lub mniej się z tym liczy.

Chciałem tyko napomknąć o tym że teraz kiedy okres wiosenno/letni się zaczyna przydało by się spotykać częściej ale to jest tylko i wyłącznie moje zdanie.

P.S.

Oczywiście koledzy z Sanoka się chyba nie obrażają bo może sam ich kiedyś odwiedzę ... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andronikus pozwole sie z Toba nie zgodzić i powiem Ci jeszcze jedno... nawet nie wiesz jaka to frajda wybrac sie w kilka aut w trase gdzies dalej... w listopadzie bylismy w 4 auta (Szuder, GM, Hauzer i ja) na spocie w Tarnowie, nikt nie liczył tych paru złotych na paliwo bo liczyla sie fajna atmosfera i poznani ludzie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za mozna nieraz pojechac na kilkanascie samochodow na jakiegos spota gdzies dalej chodzby do sanoka i bedzie super atmosferka :] grila zapalimy nad tama :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko można rozwiązać patrząc na szczegóły hehe - to takie małe zboczenie zawodowe :th:

Elmo jakby chłopaki z Reszy przyjechali do nas na spota i grilla to można pojechać na parking na słonnych - ładny widok , fajne miejsce :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba pomyslec nad pozbieraniem ekipy z podkarpacia i pojechac na jakis wiekrzy spot tak min z 15-20 aut to by byl extra wypad :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za spotami w Sanoku co jakiś czas. Zwłaszcza jak będzie ciepło bo będę mógł zabrać moe dwie kobiety :>

Sanok jeździ do Res to i my od czasu do czasu możemy do Sanoka.

Fajne miejsce mają np na serpentynkach w kierunku Przemyśla. Super miejsce na grilla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj caly czas jakis (ukryty) pilotuje nasz watek i nie chce sie ujawnić :mysli::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...