Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Do kolegi Arkady27 ten warsztat z tłumnikami jest na ulicy Borowej - ulicą Lubelską od centrum i jak się kończy dwópasmówka to w lewo i ok.800m. i po prawej stronie a właściciel zwie się Tadeusz Borek. Młody ładnie pospawa i będzie gites. :good:[br]Dopisany: 26 Październik 2008, 19:05_________________________________________________zresztą widze że jest mapka :wallbash:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Panowie, co byscie powiedzieli na kolejny wspolny spocik/zlocik czy jak to chcecie nazwac..?

Rzeszow/Tarnow okolice..?

Ale np tym razem u was..? :kox:

ja jestem za :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie, co byscie powiedzieli na kolejny wspolny spocik/zlocik czy jak to chcecie nazwac..?

Rzeszow/Tarnow okolice..?

Ale np tym razem u was..? :kox:

Bardzo dobry pomysł :notworthy:

Będzie rok czasu jak taki spocik był w Tarnowie..., trzeba zrobić powtórkę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twój nie twój grunt że jest i wywodzi sie z Tarnowa :decayed:, Czaki też reprezentuje Tarnów :cool1::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki nie zaszkodzi jak bym wpadl na spocik, tylko ze a6-tka? mialem kupowac a4 ale jakos tak wyszko ze wpadla w lapki a4+2 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki nie zaszkodzi jak bym wpadl na spocik, tylko ze a6-tka? mialem kupowac a4 ale jakos tak wyszko ze wpadla w lapki a4+2 :decayed:

wbijaj :good:,myśle że nikt z tego powodu się nie obrazi , bo i niby dlaczego ? zapraszamy[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 20:08_________________________________________________..........a tak swoją drogą to Panowie zapowiada nam się całkiem ładna pogoda jak na listopad miejmy nadzieję że się im sprawdzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to postaram sie zawitac w niedziele, mam nadzieje ze sie uda :cool1: jak czytalem to ma ktos miec vaga bo mi tez by sie przydalo podpiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robimy z propozycją ykk'a odnosnie wspólnego spota? Trzeba cos ruszyć z tematem, ustalić wstępne terminy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robimy z propozycją ykk'a odnosnie wspólnego spota? Trzeba cos ruszyć z tematem, ustalić wstępne terminy :)

ja jestem jak najbardziej za kwestia ustalenia terminu i przebiegu spotkania :wink4:

myśle że termin ok 15.11.08 ale niech się i inni wypowiedzą z Rzeszowa, a i Tarnów wypadałoby zapytać kiedy Im by najbardziej pasowało ( może chcą nas odwiedzić dopiero jak na Podpromiu będzie śnieg ) :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktos z was zalozy osobny temat i bedziemy dyskutowac, bo na razie jest dwuglos.. :wink4:[br]Dopisany: 30 Październik 2008, 13:28_________________________________________________300 strona.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktos z was zalozy osobny temat i bedziemy dyskutowac, bo na razie jest dwuglos.. :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/podkarpackie/wspolny_spot_rzeszowtarnow-t51018.0.html;new :naughty:[br]Dopisany: 30 Październik 2008, 13:49_________________________________________________

[/size]_________________________________________________300 strona.. :decayed:

Stawiasz flaszke Jerzyk :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety 2.11.08 się nie pojawię na spocie ;( nagła zmiana planów , sam na siebie za to jestem zły :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...