Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja sie wpakowalem w podpromie i akurat trafilem jak sie mecz skonczyl ;// pol godziny nie moje :( do zobaczenia next time !

Opublikowano

i tak szajsowato było - raptem pięciu chłopa z czego trzech pojechało na hot-dogi podrywać d*py na orlenie...

ja się cały usrałem musztardą, Kornel w końcu się przyznał że nosi w portfelu zdjęcie Marit Bjorgen a Tomek co chwilę powtarzał że spot bez Harrego to szajs a nie spot :kwasny:

Opublikowano

i tak szajsowato było - raptem pięciu chłopa z czego trzech pojechało na hot-dogi podrywać d*py na orlenie...

ja się cały usrałem musztardą, Kornel w końcu się przyznał że nosi w portfelu zdjęcie Marit Bjorgen a Tomek co chwilę powtarzał że spot bez Harrego to szajs a nie spot :kwasny:

i tego sie qr** trzymam ..... zreszta z tą musztardą i tak byś nicnie wyrwał :grin: Btw. Bartek jak następnym razem będzieta organizować spot audipodkarpacie to zostaw juz miejscówke tam gdzie była ..... z taka ilośćią jakby nawet real madryt grał na podpromiu to i tak sie zmieścicie :wink:

Opublikowano

adam-levine-laughing-gif.gif

Opublikowano

Hahahah klękłem! :-P Spoko :-) Następny dopiero 18-go na Unimecie B-Day hehe :-P

Opublikowano

i tak szajsowato było - raptem pięciu chłopa z czego trzech pojechało na hot-dogi podrywać d*py na orlenie...

ja się cały usrałem musztardą, Kornel w końcu się przyznał że nosi w portfelu zdjęcie Marit Bjorgen a Tomek co chwilę powtarzał że spot bez Harrego to szajs a nie spot :kwasny:

i tego sie qr** trzymam ..... zreszta z tą musztardą i tak byś nicnie wyrwał :grin: Btw. Bartek jak następnym razem będzieta organizować spot audipodkarpacie to zostaw juz miejscówke tam gdzie była ..... z taka ilośćią jakby nawet real madryt grał na podpromiu to i tak sie zmieścicie :wink:

:grin::polew: :polew: spoczko kochani następnym razem zjawię się :wink: i zrobię ze spota pełen humoru i śmiech :D no wiadomo jak zawsze

Opublikowano

dzisiaj ja widziałem na prkingu :naughty: no ładna , rzuca sie w oczy , i juz jest na polskich blachach :wink:

Opublikowano

dzisiaj ja widziałem na prkingu :naughty: no ładna , rzuca sie w oczy , i juz jest na polskich blachach :wink:

Autko z tego co mi wiadomo poszło już w okolice Gdańska bo sam byłem zainteresowany i byłem u Sida ale go nie zastałem

Jego kolega z warsztatu mówił że jest polift w Kombi ....

Opublikowano

Cześć Panowie i Panie (jak są jakieś tutaj :wink: )

Potrzebuję porządnych wyjmaków do RNS-E, mam allegrowe, ale nadają się tylko do wyrzucenia :facepalm: . Dzisiaj jeszcze może troszkę podpiłuję te wyjmaki z allegro i sprawdzę czy się uda, ale wątpie.

Takie mam http://allegro.pl/klucze-audi-rns-rns-2-rns-e-navigation-plus-65-240-i4946357410.html

W sumie to potrzebuję na chwile wyciągnąć moje RNS-E i sprawdzić piny we wtyczkach, bo VCDS nie widzi radia :kwasny: , z tego co czytałem to na mam pozamieniać kabelki między wtyczkami i ma być ok :D

Teoretycznie mam ten problem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/116690-all-b6b7-przejscie-z-bns-50-rns-e-podlaczenie-lini-k/- oby to było to :kwasny:

Czy ktoś ma może w Rzeszowie takie wyjmaki i mógłbym do niego na chwile podjechać ?

Edytowane przez alfar

Opublikowano

Koledzy sorka ze tu pisze..ale moze znacie dobry zakład co regeneruje lampy? rzeszów tarnobrzeg stalowa wola?

Edytowane przez xBladex

Opublikowano

:hi::hi: hejka

cio tak cichooo....

Edytowane przez Plugibugi

Opublikowano

tumblr_mzolezHDF21rsus6so1_500.gif

Opublikowano

:hi::hi: hejka

cio tak cichooo....

:hi:

Nie ma Cię i nie ma kto rozrabiać :tongue:

Opublikowano

Koledzy sorka ze tu pisze..ale moze znacie dobry zakład co regeneruje lampy? rzeszów tarnobrzeg stalowa wola?

regeneruje tzn? polerka czy rozklejanie itp?

Opublikowano

Kto się wybiera jutro na urodziny APDK?

Opublikowano

Wydaje mi się ze nie jutro tylko w niedziele. :grin: :grin:

Może pojadę zobaczyć co tam będzie.

Opublikowano

to może jakiś wspólny wyjazd spod PDP na Unimet ? :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.