Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

slaweq

no wlasnie slyszalem ze ta kostka pod fotelem pasazera moze sie luzowac i to nie tylko w audi ale wogole czesto sie to zdarza

• Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Skalar chyba opowiadał kiedys na spocie, że rozwiązał ten problem u siebie jakoś :good: Trzeba bedzie podpytac :)

Niestety nie chciało mi się :gwizdanie: Problem leży (przynajmniej u mnie) w złączu poduszki które mam pod siedzeniem kierowcy. Jak nim nie ruszam jest ok. Pojadę na myjnie, gość cofa siedzenie do tyłu na maxa i potem mam błąd. Trzeba wyjąć najlepiej całe siedzenie i przeczyścić tą wtyczkę jakimś sprayem do elektroniki. Instrukcja jest gdzieś na forum. Jak znajdę to Wam zapodam. Tylko uważajcie, bo na forum niestety Adamów Słodowych nie brakuje :polew:. Jak czytam czasami jakie goście eksperymenty robią z poduszkami to się włosy jeżą na głowie :piroman:. Airbag to nie zabawka. Tak samo jak uratować może zabić :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: siedząc w pracy znalazłem ciekawy wątek. Poczytajcie a uśmiech Wam z twarzy nie zejdzie przez godzinę :buhaha::

hehehe, ale z drugiej strony mowi sie: "morda nie szklanka" :polew:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 20:42_________________________________________________hahaha a w tym linku to goscia zniszczyli strasznie :polew:

Zmieścimy sie nie ma innej opcji :naughty:

GM pozdro spotakliśmy sie dziś o 10 na podkarpackiej ale gadałeś przez fona i nie widziałeś :disgust:

sorka dsz33, ale Cię nie zauważyłem , fakt jechałem o tej porze i prawdą też jest to ze gadałem przez telefon :embarrassed: (no wiesz jak to jest jak kobita zadzwoni :kox:)

A no nie jak kobita dzwoni to nie ma bata :polew:

Zostało Ci wybaczone :naughty:

A no nie jak kobita dzwoni to nie ma bata :polew:

Zostało Ci wybaczone :naughty:

:notworthy: :notworthy: dziekuję :dance2:

Rozesłałem wczoraj troche PW do z informacją o niedzielnym spocie :naughty: Ciekawe czy ktoś nowy sie zjawi :mysli:

Nooo to jednak czuwasz nad nami :wink4::good:

na chybił trafił ? :wink4:

W szukajce wpisałem Rzeszów i wysłałem do kilkunastu osób które zarejestrowały sie w ostatnim czasie i które przywitały sie w Newbie :good:

Witam - też bym przyjechał ale nie jestem pewny na stówe bo rodzinka jest umówiona na niedzielę u mojej siostry Barbary no i sam nie wiem jak to zrobić bo spot jest po południu , no sie zobaczy :kwasny::mysli:.

Pozdrawiam wszystkich :good: :>

skalarx a ty jak mi ostatnio sprawdzales licznik to parzyles czy moze nie jest ustawiony na mile?

inco dalej Ci ten licznik zle pokazuje?

mhm :confused4: tylko i tak mam zamiar go zmienic na ten z bialym podswietleniem bo w tym fis juz sie konczy

pozatym jak zaloze concerta ll to na tym co mam nie bedzie sie wyswietlalo info z radia i bedzie sie wylaczalo co godzine

ale nie wiem kiedy ten licznik zdobede wiec jaby dalo rady naprawic ten aktualny bez kosztow to bylo by fajnie :)

troche nagmatwalem, ale mam nadizjee ze zrozumiales :>