Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

domyślam się , nie na darmo Maciek dzisiejszy cały dziń spędził na " szmacie" :decayed:[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 02:28_________________________________________________sprzęt do zdjęc tez pełna profeska :cool1:, także zdjęcia muszą być :kox:[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 02:30_________________________________________________szkoda tylko że nie załapałem sie na sesję swoim brudasem, zawinąłem zbyt szybko :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak zmienisz felunek to sie ustawimy we trzech..., bedą fele 17" 18" i 19" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: ok trzymam za słowo , ale sesja musi być wieczorna :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wieczorna.., najlepsze wtedy wychodzą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi:

[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 09:47_________________________________________________......... ale shit w F1 :thumbdown: , wiem ze to sport , ale mozna sie "zdenerwować" jak sie cos takiego widzi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyczek z pod cieżarówki ? :confused4:[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 11:08_________________________________________________A teraz środeczek wygląda tak:

7b709034745ce108m.jpg

:> Fotka zrobiona na szybko dziś w garażu. Przy okazji jeszcze raz podziękowania dla Michała K. za profesjonalne podejście do sprawy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli bym wpadl na spota do Was :tongue4: Ktory dalby mi sie przejechac audiczką ? :gwizdanie:

jedynie z prawej strony jako pasażer :decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli to cos zmienia, to mam 5 lat prawojazdy :P Zdawalem w zimie :P. Wcdzesniej biernie jezdzilem na KJS-ach i super OS-ach :P Wiec jezdzic umiem ;)

Nie wątpię w Twoje umiejętności ale dla większości z nas nasze auta to tak jak nasze kobiety - koledze się nie odstępuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienisz felunek to sie ustawimy we trzech..., bedą fele 17" 18" i 19" :kox:

Ja też chcę z Wami na taką sesje podjechać :tongue4: Zobaczyłbym co to lustro potrafi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienisz felunek to sie ustawimy we trzech..., bedą fele 17" 18" i 19" :kox:

Ja też chcę z Wami na taką sesje podjechać :tongue4: Zobaczyłbym co to lustro potrafi :naughty:

musisz juz ze Sławkiem gadac, ale jest jeden warunek musisz mieć 16 cali :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...