Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać aleście nawalili stron.

Spot Vaga impnuje ale tylko pod kątem ilości samochodów.

Ja sobie zapomniałem o tym bo byśmy wpadli z rodzinką bo nudy były w niedzielę.

Dibo fajnie ten furak wygląda na alu. Rzuca się w oczy. Machałem Ci ręką ale zapatrzony byłeś przed siębie jak kierowca emeryt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byliśmy dziś na spocie VAGa i kosmos- było chyba ze 100 aut ale A4 może kilkanaście. Królowały Golfy :decayed:

[/quot

Siema chlopaki

dokladnie duzy zlot vag'a , dzisiaj krolowaly golfy ale nie ma sie co martwic za tydzien beda krolowac audiki :good: :good:

też byłem na tym zlocie GOLF MK II :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo fajnie ten furak wygląda na alu. Rzuca się w oczy. Machałem Ci ręką ale zapatrzony byłeś przed siębie jak kierowca emeryt.

Zauważyłem Cię ale w ostatniej chwili i nawet nie miałem jak machnąć :tongue4: Alu robią robotę tylko szkoda że nie robili ich w 19" :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawe lusterko duże od anglika, wymiana szkła i jest :good: Co do sterowania to wyszły jaja bo sprawdziłem najpierw i było góra/dół z prawo/lewo zamienione. Sprawdziłem miernikiem napięcia żeby dojść które kable do których, przepiąłem i niby było OK jak sprawdzałem. Przykręciłem lusterko, wsiadłem do samochodu i dalej jest jak było :shocked: W każdym bądź razie rozbiorę jeszcze raz i kable w wtyczce przełożę. Gorzej z tym obróceniem prawo z lewo i góra z dołem. Wygląda jakby silniczki w tym angielskim lusterku pracowały odwrotnie i inaczej się obracały w zależności czy jest +12V i -12V. Nie wiem czy nie będę musiał przełożyć silniczków z małego lusterka :mysli:

A na jakie szkło trzeba wymienić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Madas :hi:

Faktycznie wieki Cie u nas nie widziałem :gwizdanie:

Co tam dobrego słychać w wielkim świecie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam dobrego słychać w wielkim świecie :naughty:

To nie wiesz co słychać w Rzeszowie? :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakie szkło trzeba wymienić :mysli:

Prawe jest sferyczne także pewnie na takie musisz wymienić. Ja brałem od guardiana bo miał jedno na zbyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz znanych mi pięknych autek , przykro mi przyznać ale reszta vagów to same kible ,aż wstyd , może z 5 bym wybrał z całej tej watachy :confused4

Nie każdy może bujac się A4 z 2000 roku.. pierwsze pomyśl zanim napiszesz :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz znanych mi pięknych autek , przykro mi przyznać ale reszta vagów to same kible ,aż wstyd , może z 5 bym wybrał z całej tej watachy :confused4:

I po co tak cwaniakować? Masz tak krytykować to lepiej w ogule nie pisz. Każdy jeździ czy chce albo tym na co go stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasuje na VAG'u wszystkie posty związane z tą wypowiedzią a moje zdanie jest takie:

M4aciek jeżeli uważasz ze nazwanie czyjegoś samochodu "kiblem" nie jest obrażaniem jego właściciela to rzeczywiście się nie zrozumiemy :-/ gdyby chciał cokolwiek napisać a nikogo nie obrażać mógł napisać tak jak Ty to powiedziałeś - że nie podobają mu się modyfikacje stylistyczne 95% samochodów jakie były na spocie (było 170 samochodów) z czego ponad 100 VAG'ów skoro napisał ze z 5 by wybrał to nie musiał chyba pisać ze reszta to kible i myśle ze nie ma co dalej prowadzić tej "debaty" nie chodzi o to ze mu sie nie podoba bo ma do tego prawo chodzi o obrażanie ludzi którzy z tych lub innych względów muszą lub chcą jeździć takimi kiblami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje zdanie i może skończcie już te kłótnie bo to bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie :cool1: Nie ma się co spinać..., Ive użył nieodpowiednich słów, ale nie ma co z tego robić afery :)[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 10:44_________________________________________________Uprzedzam, że każdy następny post w tym temacie bedzie usunięty :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bracus łapiesz mnie za słowa..., każdy następny post nawiązujący do wypowiedzi Iversona bedzie kasowany :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu to jest forum Audi A4 i może na tym by się było warto skupić? Temat VAG-podkarpacie może lepiej poruszać na forum właśnie tej imprezy/spotkań itd? :hi:

A teraz o spocie w niedzielę. Robimy jakiegoś grilla czy spot standardowo na podpromiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...