Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że u mnie obrony są w piątki, no i z tego co się dowiedziałem to będą chcieli wszystko zrobić jak najszybciej także jest szansa że mnie właśnie złapie w ten piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko że u mnie obrony są w piątki

A u mnie w soboty :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie :)...

No więc wróciłem do Polski (dzisiaj).

Teraz będę musiał nadrobić zaległości z forum :) poczytać nowości... Widzę, że są koszulki klubowe :rolleyes: .

No więc już jest (PRAWIE) 501 strona :). A jeżeli chodzi o Spot 7 czerwca to może gdy będzie więcej osób niż ostatnio to gdzieś pojedziemy na inną miejscówkę niż podpromie :wink4:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze wcinam sie w temat ale znacie taki komis w Rzeszowie ALE-AUTO?? Stoi tam cos takiego i chcialbym sie wybrac po ten samochodzik a mam 400km :mysli:http://otomoto.pl/audi-a4-1800-16v-turbo-180km-zadbany-C8710670.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Odwiedzając 18 maja Rzeszów, w poszukiwaniu miejsca parkingowego trafiłem na pewną uliczkę w Centrum, na której zatrzymałem się za ładną B5.

Po podjechaniu bliżej spotkała mnie miła niespodzianka. Miała klubową ramkę.

Pozdrowienia dla kierowcy. :hi:

dscn2712.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze wcinam sie w temat ale znacie taki komis w Rzeszowie ALE-AUTO?? Stoi tam cos takiego i chcialbym sie wybrac po ten samochodzik a mam 400km :mysli:http://otomoto.pl/audi-a4-1800-16v-turbo-180km-zadbany-C8710670.html

wszystko się zgadza jest tam taki komis samochodowy, jak znajdę chwile czasu to mogę podjechać zobaczyć to autko, aczkolwiek rzeczoznawcą nie jestem, także moge wyrazić tylko swoje odczucja co do tego auta .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam sedana w dieslu do 22tys. zł. Koniecznie sedan i koniecznie 1.9TDI, help me!

dla Ciebie ?????

w końcu dojrzałeś do tego, że sedan jest ładniejszy :tongue4: :tongue4:

Maciuś ale Ty dumny jeździsz tym swoim karawanem -wczoraj 12;40 ul. REJTANA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEST 5 MIEJSC WOLNYCH NA ZLOT LETNI W PILE 10-12 lipiec !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze wcinam sie w temat ale znacie taki komis w Rzeszowie ALE-AUTO?? Stoi tam cos takiego i chcialbym sie wybrac po ten samochodzik a mam 400km :mysli:http://otomoto.pl/audi-a4-1800-16v-turbo-180km-zadbany-C8710670.html

wszystko się zgadza jest tam taki komis samochodowy, jak znajdę chwile czasu to mogę podjechać zobaczyć to autko, aczkolwiek rzeczoznawcą nie jestem, także moge wyrazić tylko swoje odczucja co do tego auta .

pozdrawiam

bylbym dozgonnie wdzieczny :notworthy: i jescze 1dzien dluzej :wink4: Praca silnika mnie mocno interesuje bo to AJL :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro po 17-ej postaram się tam zajrzeć, ewentualnie może wyrobie sie przed praca to sie odezwe po 10-ej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzieki... Co by mnie najbardziej interesowalo no to jak jest z silnikiem czy suchy i czy cicho pracuje no i wizualnie oczywiscie tez... Bo z Wloch to mam kiepskie doswiadczenia z samochodami :gwizdanie: Takze to i czy wszystko dziala w srodku: znaczy fis i elektryka no i jak jest z zawiasem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do piły jedzie ktoś z Rzeszowa? może bym się wybrał. Co do spotu rzeszowskiego to owszem jak będzie nas trochę można gdzieś skoczyć, myślałeś coś konkretnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej planowany było... Trzebownisko na jakimś parkingu przy szkole? Dokładnie nie pamiętam. No ale nie pojechaliśmy, bo niestety była nas mniej liczna grupa :P. :] ja chyba teraz na każdy będę wpadał, bo mi się za***iście podoba :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba teraz na każdy będę wpadał, bo mi się za***iście podoba :).

:good: :good: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :thumbup: tak trzymaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do piły jedzie ktoś z Rzeszowa? może bym się wybrał.

ja jade :)

ja chyba teraz na każdy będę wpadał, bo mi się za***iście podoba :).

Bardzo dobre podejście do tematu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jedziesz Sławek? Z doświadczenia powiedz czy samemu warto? Czy lepiej jednak kogoś postarać się wydrzeć ( z czym może być ciężko). A co do zlotu jak tylko ściągną mi gips to na pewno się zjawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jade sam tylko dlatego, że mam zonke w ciązy. Na zimowy napewno pojedziemy juz w trójkę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...