Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli lepiej sprzedać i kupić coś nowego?

Bo w sumie już rozpoczęte są inwestycje właśnie na konserwacji parę stów zejdzie, malowanie też raczej nie jest tanie...

No ale zrobię logi to zobaczymy co jest jeszcze mniej sprawne... chociaż nie wiadomo czy się coś znajdzie bo jeździ b.dobrze .

Szkoda będzie wywalić kasę i sprzedawać . A wiadomo jak to jest z kupnem... że jeszcze będzie trzeba dołożyć :/.

No chyba że podam jakąś cenę w którą będzie wliczone to malowanie itp. no ale kto kupi 96r 90Km z przebiegiem 220k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: Nie bardzo wiem co chcesz konserwować w audi, przecież to pełny ocynk. Ewentualnie można uzupełnić jakieś ubytki, odpryski w konserwacji podwozia. Chyba że był spawany z kilku to może lecieć rdza ale wtedy to jest walka z wiatrakami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie chodzi mi o podwozie.

Chce zakonserwować żeby później nie było żadnych problemów no i jakbym sprzedawał to ktoś miałby konkretnie zrobiony samochód. Szkoda by w sumie było pakować kasę i sprzedawać :P. No ale jeżeli też nie opłaca się do niego żadnych modyfikacji dawać to zostaje mi tylko nim jeździć? No i po jakimś czasie go sprzedać gdy znajdę dobrą ofertę, żeby kupić nowszy? Powiedź mi ile gość może wziąć za konserwacje podwozia Audi?

Nic nie było spawane także dużo roboty raczej miał nie będzie...

Mówisz że jeżeli w Audi nie ma co konserwować to powinien wziąć niewiele jak jest uczciwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz życzenie to będzie konserwował nawet jak nie trzeba to jego chleb. :wink4:

Zrobisz oczywiście jak zechcesz. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rozumiem ;).

W sumie nie jeżdżę po idealnych drogach... i nie raz jak się w dziurę wpadnie albo kamienie obijają o spód :/ to aż się żal robi... dlaczego fotoradarów nie ściągną i nie zrobią lepszych dróg... .

Ehh :P a więc nie ma sensu się pchać z kosztami w ten samochód? Lepiej poczekać odłożyć :) i zakupić coś lepszego?

A więc tak zrobię. Właśnie miałem taki mały dylemat na ten temat. Co robić :). No to teraz pozostaje szukać czegoś... "Wyjątkowego" :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

220 kk przebiegu przy 96 roku to normalny przebieg na 13 letni samochód jak bym się bardziej martwił jakbyś miał 130 kk no chyba ze masz książkę prowadzoną od samego początku (ja tak miałem w każdym aucie i nie było problemu) jak mi ktos przy sprzedaży mowi ze duży przebieg to ja mu mówie ze na jutro może być o 100 kk niższy ale samochód będzie o 100 zł droższy i wtedy kupujący zawsze się uśmiecha i nie ma już tematu "przebieg" :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahha :) to mnie rozwaliło...

Bracus dobry tekst jeżeli chodzi o przebieg ^ ^ ... No naprawdę gdyby i mi ktoś tak pojechał :P to raczej nie pytał bym więcej o temat z przebiegiem :). No z tego co wiem to jest realny przebieg... sprawdzali mi pod kompem. W sumie gdy jeszcze sprawdzę logi... to już niedługo... no i przegląd też za miesiąc to będzie gotowy do... sprzedaży/jazdy? Chyba jednak ta druga opcja będzie rozsądniejsza :). No ale ile ktoś mógłby wziąć za to cacko?

A no i dziś widziałem Pana Sławka :)... jakieś 30 minut temu ;) na Powstańców Warszawy :D. Jakiś taki zmęczony? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena jest taka jaką ktoś jest w stanie zaoferować jeżeli myślisz o sprzedaży to nic na siłę wystaw na otomoto niech powisi z miesiąc odbierz kilka telefonów umów się na kilka oględzin i sam zobaczysz jakie jest zainteresowanie i ile rzekomych wad znajdą domorośli mechanicy/oglądacze a może trafi się ktoś "normalny" i "normalna" cena to wtedy zdecydujesz czy sprzedać czy nie a "gdybać" nie ma co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz :)

Bracus dobrze prawisz :). W sumie mogę powiesić ogłoszenie... a niech sobie wisi :) sprawdzimy ile beda oferowac.

:]... ale i tak kusi mnie żeby zostawić i wepchać jakieś mody itp :D:D... :evil: .

No ale trzeba sie powstrzymać ;).

Dzięki bardzo za podpowiedzi :good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie strzykaj się tylko rezaj :evil: Będzie większa satysfakcja jak z golasa zrobisz konkretne autko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo nie żartuj. KueQ sprzedaj tego golasa, i tak jak mówi bracus kup w tych pieniądzach turbo benzyne + LPG, bynajmniej będzie mieć kubły i klimatronic. Bez klimy w lecie jest poraaaaaażka :gwizdanie:

btw to rozwaliłeś mnie jak napisałem, że chce kupić polifta powyżej 110km a Ty wyskakujesz mi z 96r. 90km, golas i jeszcze sam nie wiesz czy sprzedać :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

później dopiero podałeś szczegóły, że ma to być 110+ itp.

:) W myślach nie czytam ;).

No to na razie zostawię. Nic nie będę robił. Ani go sprzedawał ani żadnych modyfikacji :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KueQ jak byś chciał ze swojej A4 zrobić fure na wypasie to studnia bez dna ale po lekkiej kosmetyce coś jeszcze z niej będzie.

Zrób jej logi i jak wszystko wyjdzie dobrze to wywal kata i wgrywaj sofcik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się będę przymierzał do tych Logów... hmmm myślę o podjechaniu do tego "magika" z Łąki... może on by sprawdził co jeszcze można zrobić. No i będzie trzeba jeszcze na te poprawki do lakiernika jechać bo robotę nie za dobrą wykonał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taki wstępny zestaw to nie jakiś wielki koszt. Dobry program i wtryski z AFN/AVG (łatwo dostać, bo często zostają ludziom w b. dobrym stanie po wymianie np. na .216 - niestety moje już zarezerwowane) razem 1300-1400 zł i 120 KM jest spokojnie bez dymu itp. A wtedy już inna jazda (zwłaszcza w ośce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha No to teraz mi banie robicie xD...

No dobra jakby ktoś miał te wtryski to niech się odezwie... wtedy bym coś pomyślał o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...