Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Fajnie ze cos sie wreszcie ruszylo na podkarpaciu ja tez postaram sie byc

fajnie to będzie jak coś wypali :wink:

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widze, ze jest duuuze zainteresowanie... szykuje sie duzy spot... super..

czym wiecej nas, tym lepiej... :a4fan:

oby pogoda dopisała...

pozdrawiam i do zobaczenia:)

Opublikowano

Może nie jest to odpowiednie miejsce, ale nie ma spotów świętokrzyskich więc piszę to tutaj!!! Przyznać się kto ma czarną eskę b6 w avancie, widziałem ją za Sandomierzem w stronę Opatowa , stała na podwórku!! mmm malinka

Opublikowano

Szukam chętnych na wyjazd do Warszawy. Moglibyśmy się zebrać i pojechać na pare aut do Rogala. Cena atrakcyjna a w niej: diagnostyka, hamowanie, modyfikacja, diagnostyka, hamowanie. Indywidualne programy dla wszystkich. Hamownia na dwie osie.

Tu macie link z ostatniego wyjazdu do rogala: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4911&start=0 zobaczcie sobie wykresy i opinie.

Cena na PW

Opublikowano

Moze mi sie uda namowic brata zebysmy podjechali na chwile poogladac inne :a4fan: ale dopiero o 16 bo do 15.40 mam zajecia :frown: Tak to juz jest jak sie ma 17 i auto na "pół" :confused:

Opublikowano

Postaram sie wpasc na spot, ale troche wczesno jest (chodzi o godzine) :confused: Moze na 15 panowie :question:

Opublikowano
Postaram sie wpasc na spot, ale troche wczesno jest (chodzi o godzine) :confused: Moze na 15 panowie :question:

No spot właśnie o tej godzinie się zaczyna!

Postaram się zabrać laptopa!

Opublikowano

hehe ja mysalem ze to dzisiaj bylo xDD ale w sumie dobrze ze nie bylo bo moj brat jechal z jakas panienka i juz niechcial sie z nia wozic, a sam z checia by wpadl... No wiec to do zobaczyska 28 (jeszcze nie pewnie ze bedziemy)

Opublikowano

malkontent, Zmień ten temat na Spoty Rzeszowskie albo coś koło tego i napisz w 1 poście co i jak :wink:

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 14-04-2007, 18:58 ]

prośba spełniona ;)

Dziękuje :cool:

Opublikowano

Dobrze że wreszcie coś ustalone. Też powinienem się pojawić :biggrin:

Opublikowano

Będe miał vag-com na zlocie więc mogę posprawdzać błędy :a4fan:

Opublikowano

a jak z logami dynamicznymi u Ciebie wiesz co i jak!?

Opublikowano

To nie obiecuję ale może zaglądne do Rzeszowa.

Opublikowano
a jak z logami dynamicznymi u Ciebie wiesz co i jak!?

Logi zrobić umię i zapisać ale mam problem zinterpretacją :redface:

Opublikowano

Ato żaden problem na forum się wklei i napewno ktoś nam pomoż :rotfl: e!! to mogę liczyć na Twoją VAG-ową usługę tak??

Opublikowano
e!! to mogę liczyć na Twoją VAG-ową usługę tak??

x2?

Z tego co mi wiadomo to A4 ktorym moge pojezdzic a raczej potowarzyszyc w jezdzie niewiele mialo okazji do spotkania sie z VAG-iem :P Ogolnie chcialem jeszcze przekonac sie o przydatnosci VAG-a do "codziennego" uzytku.

Opublikowano

Zobaczymy na zlocie jak to będzie :)

Na vago usuge mozecie liczyc

Opublikowano

spoko przyda sie

Opublikowano

szykuje sie niezły spocik... z pomiarami...:):):)

może i ja się podepne pod logi dynamiczne???

to juz niedługo, wiec do zobaczenia... :a4fan::a4fan::a4fan:

Opublikowano

dzieki za info na e- maila o przewidywanym spotkaniu :a4fan: postaram sie zjawic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.