Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie już ponad pół metra spadło i dalej sypie :kox: Nawet to że auto mam na gwincie podniesione do serii jest za mało :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie już ponad pół metra spadło i dalej sypie :kox: Nawet to że auto mam na gwincie podniesione do serii jest za mało :naughty:

Hehe też pewnie będe musiał szykać gwintu bo jest przejebane na tej glebie i 15 :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsz33 -35 to nie gleba :tongue4: Ja poprzednie trzy zimy przejeździłem na -60/40, do tego przedni zderzak niższy niż seria także nie bądź miętki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drodze jest ok ale np miedzy blokami jak ja mieszkam to jest masakra :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe wiem :wink4: Najgorzej jest jak w taką jeździsz bocznymi nieodśnieżonymi drogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dziś rano zawiesiłem a jeździłem po takich drogach i parkingach że jak otwierałem drzwi to śnieg nimi spychałem :kwasny:

Jak by jeszcze opona była średnia to by była porażka :kwasny: Ale żołnę zagoniłem za ster do A4 a ja pchałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema chlopaki

Widzę że dzisiaj wszyscy poznali smak zimy i zasp po drzwi których cięzko otworzyć :naughty: [br]Dopisany: 14 Luty 2010, 17:55_________________________________________________Marcin

Przydałoby mi się to twoje quatro a uwież mi że miałoby gdzie pokazać co potrafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dzisiaj juz dwa razy zakopałem na przyblokowych uliczkach :wallbash: :wallbash: Masakra co sniegu napadało :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się też dziś się o szuflowałem ale dałem radę bez quattro bez problemu idzie do przodu hi nawet się dziwie że tak bez problemów ta zimę śmigam bo poprzednie autko civiczek to w obniżony i cały w spojlerach niski jak fix to bym wisiał na wszystkim ale Rzeszów zawalony masakra co drugie autko zakopane łopata do a4 i lecimy he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm wczoraj miedzy blokami i nawet wezwane na pomoc quattro mnie nie wyciągnęło.... , musiałem odkopać wszystko metalową saperką 60mint i bylem wolny ::-) a potem wróciłem i znowu zakopannneeee :-( ale najgorsze jest to ze idzie w ku**s ludzi i nikt nie pomoże pchnąć nie wiem co sie dzieje z tymi ludzmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale najgorsze jest to ze idzie w ku...s ludzi i nikt nie pomoże pchnąć nie wiem co sie dzieje z tymi ludzmi

A mnie wczoraj wypychali z zaspy :notworthy: a obok skode fabie kolo Land Roverem próbował wyciągnąć i kozak z niego był taki że nawet do skody nie kazał wsiadać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :kox:

Chłopaki mam sprawę :decayed:

Kojarzycie firmę z waszego terenu http://www.mtuning.pl/warunki.htm#Kontakt ??

Jakaś w miarę spoko ?

Bo sprzedają na allegro repliki foteli Brida:

http://allegro.pl/item913182843_fotel_sportowy_kubelkowy_bride_low_max.html

i tak nieśmiało chciał kogoś z was poprosić czy by nie obejrzał. Generalnie chodzi o kwestię wykonania, czy faktycznie wyglądają tak jak na zdjęciach. Odwdzięczam się przyzwoitą krową :kox:

Pomoże ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapka dojazdu za***ista :kox:

rozejrzę się tam za tym fotelem, jakby cię interesowały jakieś konkretne szczegóły na które zwrócić uwagę to napisz

mogę zabrać ze sobą suwmiarkę i miernik lakieru :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździcie audi, ja tez jeździłem audi. Chodzi o ty czy jak zobaczycie ten fotel to czy chcielibyście go zamontować w swoim A4 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...