Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co do spota... może by zrobił spota np z Przeworskiem albo Tarnobrzegiem?

albo Kolbuszową?

z Tarnobrzegiem to wątpię bo tam się nic nie dzieje od dłuższego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiiaj bym sie rozpie****l autem ;( strzeli mi przewod w oplocie :(

:facepalm: myslalem ze na przejsciu zabije kobiete ;( brak hamulcow :shocked: pedal poszedl w dol i zero hamowania :thumbdown:

Nikomu nie zycze takiej przygody :thumbdown:

img6226ii.jpg

img6225vl.jpg

Pod domem oczywiscie znalazl sie winowajca , dobrze ze mialem stary przewod , mala wymianka odpowietrzanie i dziala .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO były w oplocie niby wzmacniane ?

ładny zonk. trzeba zrobić przegląd swoich bo taka sytuacja to jest w niektórych sytuacjach ostatnia w życiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle mi ciśnienie poszło :thumbdown: a nie wspomnę o poziomie adrenaliny [br]Dopisany: 20 Maj 2011, 11:58_________________________________________________Przewody w oplocie firma GOODRIDGE , dalem cos kolo 500 PLN za nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle mi ciśnienie poszło :thumbdown: a nie wspomnę o poziomie adrenaliny [br]Dopisany: 20 Maj 2011, 11:58_________________________________________________Przewody w oplocie firma GOODRIDGE , dalem cos kolo 500 PLN za nie

Długo na nich jeździłeś? bo mam takie same :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowy wyświetlacz FIS od kolesia z ebay. Przyszedł następnego dnia TNT (aż z Łotwy :kox: ). Jak widać na zdjęciu, kraj pochodzenia nieznany :polew:

p5170254h.th.jpg

Licznik w częściach i stary FIS:

p5170252.th.jpg p5170251.th.jpg

odciąłem stary FIS, a stare ścieżki delikatnie usunąłem lutownicą (niska temp, żeby nie pouwalać ścieżek):

p5170253.th.jpg

Potem przylutowałem nowy FIS i złożyłem go w całość i pobiegłem czym prędzej do garażu :gwizdanie: :

p5170257.th.jpg

I powiem Wam tak, efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. FIS jest idealny! Kiedyś widziałem chińskie FISy, ale były rozmazane i jakieś takie nienaturalne kolory miały. Ten jest na prawdę ideał:

imag0191s.th.jpg imag0192y.th.jpg imag0193j.th.jpg

Zdjęcia i tak nie oddają rzeczywistości. Polecam wymianę wszystkim, którym brakuje kilku linii :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: ile dales ?

45 funtów po kursie. W porównaniu z allegro gdzie chcą od 300 w górę to grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szogun tez ma wyswietlacze , patrzyles u niego

a nawet nie wiedziałem :mysli:

sam wyświetlacz kosztował 30 funtów i 0 przesylka do polski (zwykła). Ja wybrałem opcję kurier, i dopłaciłem 15 funtów. I tak jestem na swoim i w dodatku zadowlony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema ma \takie pytanie może głupie ale spytam czy można odtwarzać filmy dvd na rns-e , jak się zamiast płyty dvd z navi załaduje z filmem bo kiedyś próbowałem ale może był źle nagrany czy tylko będzie chodziła navi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema ma \takie pytanie może głupie ale spytam czy można odtwarzać filmy dvd na rns-e , jak się zamiast płyty dvd z navi załaduje z filmem bo kiedyś próbowałem ale może był źle nagrany czy tylko będzie chodziła navi?

No co ty :) nie mozesz odtwarzac , musisz miec osobno DVD oraz modul i kilka kabli :)

http://www.naviservice.com.pl/?item=209&t=1305953696

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...