Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

krążek dody jedyne 14,99 super promocyjna cena!! :decayed: - niedlugo w osiedlowym sklepie będzie ja można kupić jako dodatek do gazety... :thumbdown:

Za tydzień będą w warzywniakach gratis do 1kg kartofli :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czym tu sie ludzie jarają.. nagrała kilka fajnych piosenek, fakt ale jej osoby osobiście NIETRAWIĘ! wulgarna, sztuczna, pyskata, ma się za królową ale chyba ptasich gówien :kwasny: od dawna juz o niej nie słychac i przez to proboje sie teraz wybic sprzedajac plyty po 15 zł ;] dobry sposob na promocje.. jak dla mnie to gwiazda ale plastikowych muszli klozetowych :gwizdanie:

Zreszta jak ona wyglada? usta ma jakby codziennie robila przynajmniej 3 lody, oczy od makijazu się jej marszczą jak skóra shar-pei'owi to nie jest ta sama doda co kiedyś..

Pomyśleć, że niektórzy faceci się ślinią na jej widok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ona sobie szuka króla a takiego nie ma w Polsce!

A robienie lodów po 3 dziennie to nie widzę w tym nic złego :embarrassed:

Nawet lubię :naughty:

A to co ona ma to przecież nie od lodów tylko botox w dużych ilościach :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co, że botox! ALE WYGLADA jakby otwierała paszcze za często :]

Co do Nergala, wcale mu sie nie dziwie.. może i znalazł się dawca, ale Dodzia za bardzo rozmediowała jego chorobe.. gość nie mógł normalnie wyjrzeć przez okno w szpitalu bo czatowali na niego paparazzi :/ a nie oszukujmy się, białaczka to troche wstydliwa choroba i ja osobiscie nie chciałabym, żeby 3/4 polski oglądało moje zdjęcia na których jestem łysa i osłabiona po chemioterapii....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale niestety w PL (zreszta jak wszędzie na świecie) nie ma świętości - jesteś osoba publiczną i z tego żyjesz...to 24 h na dobę niestety..a jak wczoraj w radio powiedzieli...jak ktoś pomoże staruszce przejść przez przejście to nigdzie o tym nie usłyszysz/nie przeczytasz..ale gdyby ją w dupe kopnąc żeby szybciej przeszła...już jest medialna sprawa :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś chyba ostatnio demotywator był o ratownikach medycznych... o nich nikt nie pisze ze codziennie ratuja komus zycie, ze sa bohaterami a ktos sciagnal dziecko z drzewa bo nie mogło samo zejsc i juz wielki bohater! pfff... świat jest podły ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś chyba ostatnio demotywator był o ratownikach medycznych... o nich nikt nie pisze ze codziennie ratuja komus zycie, ze sa bohaterami a ktos sciagnal dziecko z drzewa bo nie mogło samo zejsc i juz wielki bohater! pfff... świat jest podły ;/

Oj tam oj tam :) to temat rzeka i nie ma sensu wnikać :) Tak jest i nic z tym nie zrobisz :)

A Wy lepiej powiedzcie kiedy spot następny ? Może jutro ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy lepiej powiedzcie kiedy spot następny ? Może jutro ? :decayed:

Michaś spot planowo jest 11-ego, ale chłopaki coś wspominali o spotkaniu w tygodniu 5.12.2011, ale czy dojdzie do skutku :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ogólnie cisza w tym temacie :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinku mozna 5 grudnia godz 19.00 pod Millenium a pozniej jazda do garazu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja chce 2 ramki (przód-tył). Na 100%

Na spocie zapłacę

ile one wogóle kosztują?

7.50 jedna ramka + koszty wysyłki które podzielimy na liczbę zamawiających - pewnie jakaś symboliczna suma czekam jeszcze do jutra i wysyłam zamówienie, a ile i kto ma zapłacić roześlę na priv. wraz z danymi do przelewu. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...