Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam i pozdrawiam uczestników spota , mnie nie było bo dla mnie za zimno a poza tym miałem czyste autko ( jak zawsze zreszta )a ponoć tam były same brudasy to nie chciałem się wyróżniac :polew:

Będzie lato to będę na każdym spocie,

Jedno czyste było także nie byłbyś sam :naughty:

A może lepiej spotkać się na Podpromiu i później wspólny przejazd pod Agorę??? :gwizdanie:

Dobry pomysł a kto sie spóźni to odrazu pod Agore :good:

Maciek co za fotka i ten opis :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:GM propaguje akcje :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może lepiej spotkać się na Podpromiu i później wspólny przejazd pod Agorę??? :gwizdanie:

Bardzo dobry pomysł :good: W takim razie sciagam ankiete i uzupełniam pierwszego posta :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mnie mijał koło politechniki dziś około 13 ?? Na światłach. Na moje oko było to to czyste A4 ze spota ale za późno luknołem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wszystko jasne :wink4: A tak na marginesie teraz też mam takie czyste autko bo właśnie z myjni wróciłem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W ankiecie pojawiajacej się na spocikach tarnowskich (tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/tarnow_noca-t5838.0.html;msg655198#new ) na pytanie „Ankiety?”

zanotowane zostały następujace odpowiedzi:

• 54% abnegatów ma wszystko w d*pie: ankiety, armię i wynoszenie śmieci,

• 23% lizusów uważa, że błyszczę intelektem przy układaniu ankiet,

• 15% optuje za ankietami będąc urzeczonymi głupotą ich autora (HEJ! Co to niby za opinia – mam komuś wpieprzyć? :D :D :D)

• 8% chciałoby cos wygrać (tylko ja tak głosowałem, bo myślałem, ze to będzie za***ista opcja, a wy ją olaliście ciepłym moczem

Pozdrawiam i zapraszam na kolejne ankiety w wątku tarnowskim (gdzieś mam opinię abnegatów i ankiety będą kontynuowane :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyberDraco jechałęś dziś o 9:30 Krakowską ??? :naughty: To chyba byłeś Ty. Chciałem Cię objechać ale te czerwone światełka...

wię dziś Ci się udało :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to tylko mi się zdaje czy taki pech doświadczył tylko moją osobę, na spota wybierałem się już z 5 razy :P Na ostatnim owszem byłem w Rzeszowie ale nie tym co trzeba (czyt. nissan) więc po co jechać. Sprawa prosta, tydzień wcześniej koleś urwał mi lusterko, zamówiłem ale oczywiście przyszło dopiero w poniedziałek :wallbash:

Może powinienem robić jakieś zakłady nt. tego co mi przeszkodzi następnym razem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erles mam nadzieje, że nastepnym razem nic Cie nie zatrzyma i na spota dojedziesz :> :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mnie mijał koło politechniki dziś około 13 ?? Na światłach. Na moje oko było to to czyste A4 ze spota ale za późno luknołem :wallbash:

Na Wincentego Pola przed 14 ? Też tamtędy przechodziłem i widziałem zieloną B5 ze spojlerem na klapie i naklejką z tyłu w miejscu oznaczenia silnika. To Twoja Pawu ?

Slaweq jeszcze raz dzieki za pomoc :good: Na marcowym spocie się napewno pojawię, tak jak obiecałem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawu to ma naklejke tam gdzie mówisz ale B5 ma czarne a nie zielone :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawu to ma naklejke tam gdzie mówisz ale B5 ma czarne a nie zielone :gwizdanie:

Wydawało mi się że to była ciemna zieleń. Ale mogło mi się wydawać bo słońce odbijało od samochodu. A spojler ma coś jak Ty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq jeszcze raz dzieki za pomoc :good: Na marcowym spocie się napewno pojawię, tak jak obiecałem :tongue4:

Nie ma za co dziekować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Wincentego Pola przed 14 ? Też tamtędy przechodziłem i widziałem zieloną B5 ze spojlerem na klapie i naklejką z tyłu w miejscu oznaczenia silnika. To Twoja Pawu ?

Czas i miejsce się zgadza tylko kolor oczywiście czarny...

P.S. Widzę jakąś sławę ostatnio zyskałem hehe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Wincentego Pola przed 14 ? Też tamtędy przechodziłem i widziałem zieloną B5 ze spojlerem na klapie i naklejką z tyłu w miejscu oznaczenia silnika. To Twoja Pawu ?

Czas i miejsce się zgadza tylko kolor oczywiście czarny...

P.S. Widzę jakąś sławę ostatnio zyskałem :naughty:

Znalazłeś się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie :polew: Poprostu przejechałeś obok Politechniki :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...