Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie....a godzina spota bez zmian ?

Godzina spota bez zmian..., targi w niedziele kończą sie o 15 także miejsce na parkingu powinno być :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli o godzinie 16 wszyscy się stawiamy... bez względu na okoliczności :)...

heh może zrobimy w końcu tego Grilla :naughty: w nagrodę dla tych, którzy przybędą :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq juz mam 4 fanow :kox:

:kox: :kox: :kox::notworthy:

Ja ostatnio mniej jestem i zatrzymałem się na dwóch :confused4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq juz mam 4 fanow :kox:

:kox: :kox: :kox::notworthy:

Ja ostatnio mniej jestem i zatrzymałem się na dwóch :confused4::polew:

:kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to do juterka , przyjeżdżam na kontrolę :naughty::decayed:

[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 12:14_________________________________________________oooooo i Iverson nawet bedzie :good: zapraszamy :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM zapomniałem zapytać na spocie: co było spierd....e w twoim samochodzie i czy byłeś u Piotrusia - tego od numeru telefonu?

Spocik nawet udany a jak wyjeżdżałem to Bracus swoją eską jechał na obczajke :naughty: Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM zapomniałem zapytać na spocie: co było spierd....e w twoim samochodzie i czy byłeś u Piotrusia - tego od numeru telefonu?

:bry::hi:

Piotrek miał w h.,........j roboty i najwcześniej początkiem pażdziernika ( a autko potrzebne) tak jak podejrzewałem docisk sprzęgła pękł i juz zrobione :wink4: sorry za :ot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nikogo takiego dobry+lakiernik + rzeszów jak wpiszesz w gooogle to wychodzi ze "nie znaleziono" :tongue4:

najlepszy lakiernik jakiego znam to salon seata w Rzeszowie - facet który tam pracuje robi po godzinach u siebie w domu Zięba się chyba nazywa czy jakoś tak - na niego szukaj namiarów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry lakiernik jest u mnie w Przeworsku. Widziałem jego robotę i robi fachowo :good: Znajomemu malował tylnią klapę w A6 i poznałbyś że było malowane. To że dobrze robi widać, bo u niego długo się czeka. Ja byłem jakiś miesiąc temu nagrać sprawę na robotę żeby ściągnąć spoiler z tylniej klapy i jestem umówiony dopiero na drugą połowę listopada :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nikogo takiego dobry+lakiernik + rzeszów jak wpiszesz w gooogle to wychodzi ze "nie znaleziono" :tongue4:

najlepszy lakiernik jakiego znam to salon seata w Rzeszowie - facet który tam pracuje robi po godzinach u siebie w domu Zięba się chyba nazywa czy jakoś tak - na niego szukaj namiarów

....... a przypadkiem nie Zima ( bo takiego znam, ale nie z Seat-a ,lecz z Citroena ) kolo z Przybyszówki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo czyli to jest lakiernik z prawdziwego zdarzenia ?

Już jednemu dałem i niestety troszkę spaprał robotę :/ i teraz trzeba poprawiać. Aha i napisz mi ile od elementu bierze, przykładowo drzwi kierowcy :). Wyślij mi PM bo tu Ot się naprawdę robi spore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo czyli to jest lakiernik z prawdziwego zdarzenia ?

Już jednemu dałem i niestety troszkę spaprał robotę :/ i teraz trzeba poprawiać. Aha i napisz mi ile od elementu bierze, przykładowo drzwi kierowcy :). Wyślij mi PM bo tu Ot się naprawdę robi spore

Luzik..., w wątkach spotowych nie ma czegos takiego jak OT :) Piszcie tu o wszystkim..., może więcej osób skorzysta a i wątek nam nie umrze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Dzięki Sławeq :good: .

Miejmy nadzieję, że dojdziemy do prawdziwego speca od karoserii :decayed: speca z prawdziwego zdarzenia taki jak mechanik z Łąki :good: .

Byle by był tańszy ten lakiernik :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo czyli to jest lakiernik z prawdziwego zdarzenia ?

Już jednemu dałem i niestety troszkę spaprał robotę :/ i teraz trzeba poprawiać. Aha i napisz mi ile od elementu bierze, przykładowo drzwi kierowcy :). Wyślij mi PM bo tu Ot się naprawdę robi spore

Ludzie sobie go chwalą, klapę dobrze pomalował. Tani nie jest bo bierze 200-300PLN od elementu + dolicza zawsze 200PLN na polerkę samochodu żeby nie było różnicy pomiędzy elementami.

Dibo który ?

On się nazywa chyba Czepiel. Jak skręcisz koło Biedronki na Studzian to trzecia ulica na prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...