Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na razie 0 czasu.. :thumbdown:

Zreszta gdzie ja sie bede porywac taka padlina, jeszcze po drodze mi sie zepsuje.. :kox::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zreszta gdzie ja sie bede porywac taka padlina, jeszcze po drodze mi sie zepsuje.. :kox::wink4:

:shocked: :shocked:

żartujesz sobie? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem na forum już jakiś czas ale chciałbym się przywitać oficjalnie z kolegami z Podkarpacia jako że mieszkam blisko Rzeszowa a za niedługo już w Rzeszowie :)

Panowie chcę wymienić plecionkę i może kata wywalić ale zobaczę pierwsze w jakim jest stanie. Możecie kogoś polecić. Na Białej krzyknął sobie 300 zł !!!!

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem na forum już jakiś czas ale chciałbym się przywitać oficjalnie z kolegami z Podkarpacia jako że mieszkam blisko Rzeszowa a za niedługo już w Rzeszowie :)

Panowie chcę wymienić plecionkę i może kata wywalić ale zobaczę pierwsze w jakim jest stanie. Możecie kogoś polecić. Na Białej krzyknął sobie 300 zł !!!!

Pozdrawiam wszystkich

pytaj grzes 1150 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Wam to pocioł, powybijał i pospawał ale jak narazie nie mam czasu :confused4: Zapowiada się ciężki tydzień. A jak nie to popytajcie u nich: http://www.tlumiki.ipr.pl/ U nich kupowałem plecionke a robiłem sam. W miejsce kata wspawałem rure.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem tam na ulicy Borowej i na Białej koło Rzeszowa i cena około 300 zł !! Strasznie dużo chyba ?

Sporo sobie wołają za tą usługę :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i właśnie w takich chwilach przydaje się garaż i trochę wolnego czasu...

Do tego jeszcze trochę kluczy, spawarka i szlifierka kątowa :tongue4: No i piwko żeby schładzać spawy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem tam na ulicy Borowej i na Białej koło Rzeszowa i cena około 300 zł !! Strasznie dużo chyba ?

Nie do końca rozumiem za co 300 zł za samą robociznę to dużo moim zdaniem - Staszek na (byłej) Przybyszówce zrobi taniej

Jeżeli za robociznę + plecionka + rura kwasówka w miejsce katalizatora to są "normalne" pieniądze za taką usługę.

Bo to jest i trochę roboty i trochę spawania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem tam na ulicy Borowej i na Białej koło Rzeszowa i cena około 300 zł !! Strasznie dużo chyba ?

Nie do końca rozumiem za co 300 zł za samą robociznę to dużo moim zdaniem - Staszek na (byłej) Przybyszówce zrobi taniej

Jeżeli za robociznę + plecionka + rura kwasówka w miejsce katalizatora to są "normalne" pieniądze za taką usługę

Wszystko z materiałem ale czy rurka kwasówka to niewiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc koledzy

Co do wycinania kata to polecam staszka, robilem u niego i pelen profesjonalizm :good:, a co do ceny to juz nie pamietam ale nie byla to duza kwota :wink4:

Wstawił rurkę czy puchę zostawił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja pojawię się na najbliższym spocie, chyba że zostanę oglądać derby :kox: Przy czym jak już przyjadę to brudnym samochodem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już przyjadę to brudnym samochodem :decayed:

Nic nowego , napisz lepiej że JAK ZWYKLE brudnym samochodem :tongue4:

:polew: :polew: :tongue4: :tongue4: :polew: :polew: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...