Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

grzes1150 szkoda ze nie byles :kox: poogladalbys prawdziwy carbo-laminat :przebiegly:

mówisz o tym niebieskim sedanie w multitroniku ze spinkami alaWRC na masce ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dla mnie trosze zmeczone to auto jest w srodku i na zewnatrz :confused4:

Deska byla obszyta dosc dziwnie skora :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka na dziś...

fotka_na_dzi.jpg

trochę starsza fotka

2_fotka_na_dzi.jpg

pojechało by się w jakieś Bieszczady :gwizdanie: :naughty:

3_fotka_na_dzi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toto niebieskie to czyje ? :tongue4:

:gwizdanie:

A jaki to tuner byl na klapie i masce :mysli:

o ile mnie pamięc nie myli to AGT - Andrzej Garczyński Tuning :wink4:

dokładnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co was tak smieszy w tej zywicy ? kiedyś nie obklejali wszystkiego folią 3M

co do fury zwykłe 2.0T + chip to jakieś 260 - 270KM bez łaski tak że nie wiem skąd te "utyskiwania" ze chciał by zobaczyć jeden z drugim to i tamto :-) a w szczególności wykres :wink4: a mnie się fura podoba - po prostu amerykanin z troche już zmęczonym tuningiem - bierzcie pod uwagę ze jakość materiałów w wersji US odbiega trochę od tych z EU i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co was tak smieszy w tej zywicy ? kiedyś nie obklejali wszystkiego folią 3M

co do fury zwykłe 2.0T + chip to jakieś 260 - 270KM bez łaski tak że nie wiem skąd te "utyskiwania" ze chciał by zobaczyć jeden z drugim to i tamto :-) a w szczególności wykres :wink4: a mnie się fura podoba - po prostu amerykanin z troche już zmęczonym tuningiem - bierzcie pod uwagę ze jakość materiałów w wersji US odbiega trochę od tych z EU i tyle

ale mi też się podoba i jestem mile zaskoczony 270 koników coś innego od wszystkich ;-) szacunkiem płacę za tą b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nie widzi ten slabo spasowany laminat z odchodzacym lakierem :thumbdown:

Grzesiek bo za blisko stoisz :) Jak byś spotkał na drodze to byś tego nie zauważył :chytry:

Mnie się też nie podoba parę rzeczy ( a najbardziej odpadająca skóra z plastikowej deski rozdzielczej - już mówiłem żeby sobie chłopak wyflockował) ale ogólnie fajnie wygląda :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z daleka tez zauwazylem ze to nie ori zderzak jest :wink4: bo takich nie bylo nawet bez halogenow jedynie DTM :) Juz nie wspominam o srodku auta i tej skorze na desce ( nie wiadomo co sie tam kryje ) i o odpadajacej szpachli z nadkoli tylnych :confused4:

Zeby doprowadzic to do ladu trzeba troszke kasy i czasu poswiecic . Moze auto wyglada fajnie ale laminat zawsze mi przypomina Calibre itp.

Pierwsze wyj****al bym te zderzaki , progi i kupil ori wtedy to bedzie wygladac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ja też zajechałem ok 16:48 i mijałem sie z wrclaguna,mech15,itp. a co autka z usa to było na spocie 2 tyg temu o ile mnie pamięć nie zawodzi hi jest jakie jest co zrobić z bracus oglądaliśmy dokłanie autko i pilot24 niom ma swoje nie doróbki ale to usa :mysli: ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...