Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie mam jeszcze 3 smyczki quattro jak co i moge wpaść na spota w sobotę jak co

w tym moją... jak byś się wybierał do rzeszowa to daj znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: po prostu za ładne zdjęcie zrobiłeś

pewnie można gościa namierzyć na naszym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz :naughty: niech daje gratis koncowki za reklame :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie natury spotowo-mechanicznej :-) czy byli by chętni na grupowe hamowanie auta 80km od Rzeszowa?

Warunki są następujące:

Odległość 80km od Rzeszowa

Hamownia obciążeniowa (bez quattro)

Obok pełny warsztat samochodowy (można coś po-modzić na miejscu)

Obok agroturystyka (kilka pokoi z łazienkami tv kuchnią - domki nad sanem, obok grillowanie wędkowanie itp... blisko do Soliny i w Bieszczady)

------------------

Można zrobić spota jednodniowego z hamowaniem grupowym lub dwu dniowego z hamowaniem, noclegiem, wypadem nad Solinę i imprezowaniem).

Jeśli będzie zainteresowanie to zrobię oddzielny temat (sprawa jednodniowego hamowania będzie aktualna już od 10 aut w grupie... oczywiście można i 2 przyjechać tylko po prostu cena będzie cennikowa)

czekam na info czy wogole bedzie zainteresowanie tym....a potem oddzielny temat (Hamownia rusza w maju)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny podaj cenę :wink4:

jadę niedługo negocjować cenę i warunki :-) tylko chciałem wiedzieć wstępnie czy nas dużo będzie czy np 3-5 osób :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....był może ktoś z was dziś na Podpromiu ?

grupowe upalanie :evil: :evil:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 17:43_________________________________________________........... a i jeszcze jedno - co robimy z spotem 24.04.11- raczej kiepska frekwencja się nam zapowiada w dzień świąteczny

przesuwamy go na 1.05.11 :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....był może ktoś z was dziś na Podpromiu ?

grupowe upalanie :evil: :evil:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 17:43_________________________________________________........... a i jeszcze jedno - co robimy z spotem 24.04.11- raczej kiepska frekwencja się nam zapowiada w dzień świąteczny

przesuwamy go na 1.05.11 :naughty: :naughty:

Byłem na rowerze i widziałem tego mega spota, większość golfy i faktycznie upalanie konkretne :wink4: Było tez kilka audiczek, w tym klubowa z Lublina :mysli:

Co do spota to faktycznie można go przełożyć na 1 maja :good::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

objechałem w kółeczko myślałem że jest ktos nasz ale widzialem tylko R7JAREK ale bez kierowcy i pojechałem do domu.

chłopaki byli na etapie robienia siwej zasłony dymnej. niektóre golfiki ładne.

stało srebrne b5 ma mega glebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Dawid0 to ty jechałeś od Brzozowa przez dombrówkę w strone miasta w Sobotę wieczorkiem w Sanoku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Dawid0 to ty jechałeś od Brzozowa przez dombrówkę w strone miasta w Sobotę wieczorkiem w Sanoku ?

dzis około 18 widziany srebrny avant RSA z naklejką klubową w Sanoku na wlotówce od strony Rzeszowa, wyprzedziłem kolege ale nie byłem pewny czy to klubowe to nie machałem :-)

w Sanoku spotkać klubowe auto to ciężko bardzo ciężko, stąd nie byłem pewien :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc miło poznać i do kolejnego spotkania :) PS mój brat tez ma taka jak ty tylko TDI i równiez na klapie naklejka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PILNE MA KTOŚ ZNAJOMEGO W WYPOŻYCZALNI SAMOCHODÓW TANIO AUTKO NA OK 14 DNI LUB 20 DNI

Czy coś twojemu niedomaga??[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 21:57_________________________________________________Jak można zrobić krzywdę autku Audi A4 !!!!!

http://otomoto.pl/audi-a4-b6-b7-s-line-C18472886.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...