Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

P.S. Jak się nie umiesz zakładać to się nie zakładaj... :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: dokładnie :decayed:

Także dzięki za mile spędzony czas :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to se dzisiaj wrzuciłem letnie :angry:

okazało się ze jedna nadaje się do prostowania i dalej jeżdżę na zimówkach :wallbash:

pierd..ni drogowcy i ich remonty. ile kosztuje prostowanie 18" i czy przy takiej operacji uszkadza się lakier?

:disgust::kwasny:

podjedz w to miejsce zobaczy czy dalej jest ten uskok jak jest to sjedziesz gwaltownie hamujesz robisz foty 997 i kto ci udowodni ze to nie dzisiaj a 7 dni temu.... spuszczasz powietrze i spokoj..:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... znajomy chce kupić a8 4.2 v8 w automacie... nie wiecie jakie automat ma opinie? :mysli:

jak do 200 tysiecy przebiegu to jeszcze 100 tysiecy wytrzyma

ale gaz do tego kosztuje około 4000 zł bo na Pb nie pojeździ tą kanapą przy 4.2 v8 w automacie...15 litrów....w trasie :wink4:

a najbardziej podoba mi sie broszura producenta :)

"z łatwością można przekroczyć spalanie rzędu 10l/100km" :-) mysle ze 20 też mozna z łatwością przekroczyć :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... znajomy chce kupić a8 4.2 v8 w automacie... nie wiecie jakie automat ma opinie? :mysli:

jak do 200 tysiecy przebiegu to jeszcze 100 tysiecy wytrzyma

ale gaz do tego kosztuje około 4000 zł bo na Pb nie pojeździ tą kanapą przy 4.2 v8 w automacie...15 litrów....w trasie :wink4:

a najbardziej podoba mi sie broszura producenta :)

"z łatwością można przekroczyć spalanie rzędu 10l/100km" :-) mysle ze 20 też mozna z łatwością przekroczyć :cool1:

dzięki za odpowiedź :)

on własnie szuka tylko i wyłącznie z gazem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tylko nadzieję ze to D3 szuka a nie D2 ?

wiesz co.. twierdzi że znalazł jakąś za 14 tyś z gazem tylko że boi się brać bo automat... i mówi że to model z lat 95-99 czy jakoś tak[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 15:18_________________________________________________no to jednak D3 :wink4:

odradzasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tylko nadzieję ze to D3 szuka a nie D2 ?

wiesz co.. twierdzi że znalazł jakąś za 14 tyś z gazem tylko że boi się brać bo automat... i mówi że to model z lat 95-99 czy jakoś tak

:polew: to ładny szrot musi być :decayed: Głęboka skarbonka będzie :kox: A8 to fury do dużych przelotów więc mało która nie ma szafy kręconej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie po 2002 roku czyli D2 to niech zapomni o A8 :-) a za 14 tysięcy to można ładną A4 B5 kupić a nie A8 - taka A8 kilkunasto letnia ma 100 % wiecej jak 300 tysięcy przelotu i należy o niej natychmiast zapomnieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a8?? fajne auta ... tylko po co komu w polsce przy zarobkach srednich 1000 euros... LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

notorius to mi pokaż kto zarabia w PL te 1000 euro ? :polew: na jednego pana Bieleckiego w banku PKO zarabiającego miesięcznie 650 tysięcy wychodzi 500 osób z najniższą krajową i wtedy by im wyszło na łeb niecałe 2800 zł "średnio" :naughty: a gdzie tu do 4000 zł ? :wink4: a to niby "prawie" nasza średnia krajowa na 2011 rok czyli 3523 zł....ja wielu takich osób nie znam którzy by tyle zarabiali :rolleyes: ale to może mam mało znajomych....albo nie takich jak trzeba :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

notorius to mi pokaż kto zarabia w PL te 1000 euro ? :polew: na jednego pana Bieleckiego w banku PKO zarabiającego miesięcznie 650 tysięcy wychodzi 500 osób z najniższą krajową i wtedy by im wyszło na łeb niecałe 2800 zł "średnio" :naughty: a gdzie tu do 4000 zł ? :wink4:a to niby "prawie" nasza średnia krajowa na 2011 rok czyli 3523 zł....ja wielu takich osób nie znam którzy by tyle zarabiali :rolleyes: ale to może mam mało znajomych....albo nie takich jak trzeba :gwizdanie:

chciałbym zarabiać tysiąc ojro... :confused4: mysle że jak bym zarabiał tego tysiaka to bym się tak nie przejmował ceną paliw :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie napisalem ze kazdy tyle zarabia tylko napisalem srednia plus minus 1000 euro czyli kolo 3500zł.. jaka wylicza GUS nam Polakom.. a nie ze tyle ktos zarabia... nawiasem mowiac moja siostra wyciga na reke wiecej niz srednia krajowa.. w katowicach.. :wallbash: wiec jest to mozliwe ale to pewnie jedna osoba na 100..

krótko mowiac podsumowałem ze auto nie jest dla osoby która zarabia mniej! bo nie wyobrażam sobie jak ktos zarabia 1500zl netto.. kupuje audi a8.. przeciez utrzymanie tego auta kosztuje 2razy tyle co a4!

np. Ja do swojego audi do czerwca czyli przez niecale 2 msc bez paliw.. wydam prawie 2500zł..

na:

oleje i filtry, swiece, rozrzad kompletny, ubezpieczenie przeglad, nowe fele, i lakier do zaprawek, reperaturki zacisków, tarcze i klocki, odgrzybienie i przeglad klimy... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie co do ubezpieczenia wczoraj zapłaciłem 1900 zł po prostu pięknie :confused4: wszystkie zniżki 60% kontynuacja w tamtym roku była większa kwota AC i zapłaciłem 1450 zł - za***iście po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...