Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Kurffa dopiero teraz zauważyłem że spoty są o 16 - dzisiaj już nie zdążę bo zanim się wybiorę to.... Jak dla mnie godzina spotów ekstra bo będę mógł przyjechać i jeszcze na 18 do pracy zdążę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pozdro dla :

Tomusia, Kornela, Harrego, Sławka, Kamaza oraz Kolegi z B7 - nicku nie pamiętam :wink: Fajny spocik i dużo śmiechu :kox:

p.s.

Tomeczek wpadł nowym nabytkiem : piękna niebieska B7 w avancie, full s-line i 3.0 TDI. Pomimo że to mój Bracik to zaczynam odczuwać zazdrość ponieważ posiada już B6 i zanosi się na to że oba zostawia... Polecieliśmy na miasto w pięciu tą niebieską i frańca zapindala...

Burżuj ...

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla :

Tomusia, Kornela, Harrego, Sławka, Kamaza oraz Kolegi z B7 - nicku nie pamiętam :wink: Fajny spocik i dużo śmiechu :kox:

p.s.

Tomeczek wpadł nowym nabytkiem : piękna niebieska B7 w avancie, full s-line i 3.0 TDI. Pomimo że to mój Bracik to zaczynam odczuwać zazdrość ponieważ posiada już B6 i zanosi się na to że oba zostawia... Polecieliśmy na miasto w pięciu tą niebieską i frańca zapindala...

Burżuj ...

:kox:

Jarekczu do b6 mam sentyment i ona zostaje w rodzinie nigdy jej nie sprzedam :wink: a b7 jest na dalsze wypady no i Żonie sie znudzilo 200hp pod maska takze musialo byc cos mocniejszego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek.... Podkupiles mi auto od Michała :(:P

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o nim dobre opinie na forum, podobno zna się na rzeczy i ma dobre auta bez żadnego druciarstwa. Dobrze mieć kogoś takiego w niedalekiej odległości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkupilem...... Przecież nie było konkretnego kupca ;)

okłamał Cie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkupilem...... Przecież nie było konkretnego kupca ;)

okłamał Cie :P

tak czy siak juz po ptokach :decayed: tak od Michala kupilem , jest on na tym forum a ta b7 byla akurat jego prywatnym samochodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gratuluje zakupu ja lepszego b7 nie widziałem a przynajmniej nie jeździłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie czy ktoś z Was mieszka tu Będziemyśl, ropczycko-sędziszowski, Podkarpackie ewentualnie ktoś obok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...