Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Żółlta barwa światla (TFL)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Macie przerąbane z tym TUV'em.

Opublikowano

53,80 Euro- jest w pierwszym poscie gdzie mozna kupic :wink4:

w pierwszym poscie to se te lipne :thumbdown:

daj namiar na te co masz teraz

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

53,80 Euro- jest w pierwszym poscie gdzie mozna kupic :wink4:

w pierwszym poscie to se te lipne :thumbdown:

daj namiar na te co masz teraz

To jest ten sam sprzedawca ale teraz ma inne LED w zestawie. (Te wlasnie zamontowalem u siebie)

http://cgi.ebay.de/LED-Tagfahrlicht-fuer-Audi-A3-A4-A6-TT-DRL-TFL-LEDs_W0QQitemZ350083892307QQihZ022QQcategoryZ72686QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

[br]Dopisany: 07 Sierpień 2008, 22:17 _________________________________________________Witam,

dzis z przykroscia musialem stwierdzic, ze moje LEDy padaja po koleji jak muchy :confused4:

Moja uwage zwrocilo migotanie jednej z lamp. Postanowilem wiec wyciagnac oprawki i przyjzec sie temu zjawisku z bliska. Nagle pyk... :shocked: i niespodzianka.... zaroweczka (LED) wymskla sie z oprawki i stoczyla sie po odblysniku niczym kuleczka i lezy sobie w reflektorze jakby nigdy nic :wallbash:

Po godzinnym zabiegu z kablem antenowym i tasma izolacyjna przyklejonym na koncu tego kabla, udalo sie wyciagnac zaroweczke z reflektora :travolta:

Po dokladnych ogledzinach okazuje sie, ze z 39 LEDow, 8 sie pozegnalo, a pozostale sa na najlepszej drodze do tego (nabraly juz ladnego lekko brazowego kolorku). :co:

Tak wiec moja dzisiejsza przeprawa sklonila mnie do zamontowania moich, jakze pieknych, zoltokolorowych zaroweczek, ktore znienawidzone lezaly sobie na szczescie w szafce.

Podsumowujac bilans nakladu pracy i kosztow, okazuje sie, ze jestem w punkcie zwrotym, tyle ze o 58 Euro biedniejszy :polew:

Powoli zaczynam lubiec ten zolty kolor :wallbash:

Opublikowano

53,80 Euro- jest w pierwszym poscie gdzie mozna kupic :wink4:

w pierwszym poscie to se te lipne :thumbdown:

daj namiar na te co masz teraz

To jest ten sam sprzedawca ale teraz ma inne LED w zestawie. (Te wlasnie zamontowalem u siebie)

http://cgi.ebay.de/LED-Tagfahrlicht-fuer-Audi-A3-A4-A6-TT-DRL-TFL-LEDs_W0QQitemZ350083892307QQihZ022QQcategoryZ72686QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

[br]Dopisany: 07 Sierpień 2008, 22:17 _________________________________________________Witam,

dzis z przykroscia musialem stwierdzic, ze moje LEDy padaja po koleji jak muchy :confused4:

Moja uwage zwrocilo migotanie jednej z lamp. Postanowilem wiec wyciagnac oprawki i przyjzec sie temu zjawisku z bliska. Nagle pyk... :shocked: i niespodzianka.... zaroweczka (LED) wymskla sie z oprawki i stoczyla sie po odblysniku niczym kuleczka i lezy sobie w reflektorze jakby nigdy nic :wallbash:

Po godzinnym zabiegu z kablem antenowym i tasma izolacyjna przyklejonym na koncu tego kabla, udalo sie wyciagnac zaroweczke z reflektora :travolta:

Po dokladnych ogledzinach okazuje sie, ze z 39 LEDow, 8 sie pozegnalo, a pozostale sa na najlepszej drodze do tego (nabraly juz ladnego lekko brazowego kolorku). :co:

Tak wiec moja dzisiejsza przeprawa sklonila mnie do zamontowania moich, jakze pieknych, zoltokolorowych zaroweczek, ktore znienawidzone lezaly sobie na szczescie w szafce.

Podsumowujac bilans nakladu pracy i kosztow, okazuje sie, ze jestem w punkcie zwrotym, tyle ze o 58 Euro biedniejszy :polew:

Powoli zaczynam lubiec ten zolty kolor :wallbash:

identyczna sytuacje mialem tyle ze w tylnej lampie wstecznego-ledy biale pokolei sie palily i pogodzilem sie ze zwykla zarowka

Opublikowano

heh śledzę na bieżąco temacik z nadzieją że coś ciekawego się urodzi i powoli tracę nadzieję. Szacun dla kolegi Muskela za eksperymenty. Może w końcu znajdzie się jakieś proste rozwiązanie żółtych lampek. :>

Opublikowano

w ogole nie trzeba kupowac niczego w de. bo takie same zarowki ktore pasuja do DRL-a mozna kupic w pl :good:

Opublikowano
  • Autor

w ogole nie trzeba kupowac niczego w de. bo takie same zarowki ktore pasuja do DRL-a mozna kupic w pl :good:

No tak, ale zwarzywszy na to, ze ja mieszkam w DE mija sie z celem dokonywanie zakupow w PL chocby ze wzgledu na wysylke :wink4:

Poza tym skoro niczego to i pewnie auta tez nie, co ? A ty gdzie swoje kupiles, ze tak zapytam? :mysli:

Opublikowano

w ogole nie trzeba kupowac niczego w de. bo takie same zarowki ktore pasuja do DRL-a mozna kupic w pl :good:

No tak, ale zwarzywszy na to, ze ja mieszkam w DE mija sie z celem dokonywanie zakupow w PL chocby ze wzgledu na wysylke :wink4:

Poza tym skoro niczego to i pewnie auta tez nie, co ? A ty gdzie swoje kupiles, ze tak zapytam? :mysli:

zle zroumiales :) piszac "niczego" mialem na mysli zarowki no ale zle to zabrzmialo :wallbash:

Opublikowano

Muskel1 mi kiedyś żarówka wpadła do klosza i się bawiłem drucianym wieszakiem i taśmą dwustronną, myślałem, że mnie .... trafi :)

Opublikowano
  • Autor

zle zroumiales :) piszac "niczego" mialem na mysli zarowki no ale zle to za

No z poprawnym trybieniem zawsze mialem klopoty :polew:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Koledzy może macie namiar na W5W w kolorze niebieskim.Zawsze to lepsze niż te żółte.Oczywiscie pytam o dostęp w pl.

Opublikowano

Koledzy może macie namiar na W5W w kolorze niebieskim.Zawsze to lepsze niż te żółte.Oczywiscie pytam o dostęp w pl.

do czego ci potrzebne niebieskie w5w jesli mozna wiedziec ?

Opublikowano

Koledzy może macie namiar na W5W w kolorze niebieskim.Zawsze to lepsze niż te żółte.Oczywiscie pytam o dostęp w pl.

Poszukaj na allegro. Od groma jest tam niebieskich diód LED :wink4:

Opublikowano

Koledzy może macie namiar na W5W w kolorze niebieskim.Zawsze to lepsze niż te żółte.Oczywiscie pytam o dostęp w pl.

Poszukaj na allegro. Od groma jest tam niebieskich diód LED :wink4:

W5W to nie dioda led a pozatym gdzie wsadzisz led to odrazu fis sie odzywa

Opublikowano

Kup Blue Vision, ja mam takie zamontowane i jest mniej żółto, koszt żarówki 11-13 zł/szt.

Pozdro

Opublikowano

W5W to nie dioda led a pozatym gdzie wsadzisz led to odrazu fis sie odzywa

Są LEDy pod W5W, sam mam takie zamontowane, tylko że kupiłem białe ale niebieskie też były.

Kup Blue Vision, ja mam takie zamontowane i jest mniej żółto, koszt żarówki 11-13 zł/szt.

Chyba za komplet a nie za sztukę :wink4:

Opublikowano

Raczej za sztukę, muszę sprawdzić na fakturze, jak się mylę to sprostuję :)

Opublikowano

W5W to nie dioda led a pozatym gdzie wsadzisz led to odrazu fis sie odzywa

Są LEDy pod W5W, sam mam takie zamontowane, tylko że kupiłem białe ale niebieskie też były.

Kup Blue Vision, ja mam takie zamontowane i jest mniej żółto, koszt żarówki 11-13 zł/szt.

Chyba za komplet a nie za sztukę :wink4:

wlasnie,sa ledy POD w5w bo ledow caloszklanych takich jak zarowka w5w jeszcze nie widzialem :)

Opublikowano

Właśnie o to chodzi, już się tak szczegółów nie czepiajmy, mimo że w nich diabeł siedzi :tongue4: Kolega chciał jakieś niebieskie postojówki, więc poleciłem mu najlepsze rozwiązanie jeżeli chodzi o niebieski kolor :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.