Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] S1 Black :) /// VW Buggy!


KrzysiekSPI

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nic jeszcze nie robiłem poza jej montażem. Vagiem trzeba jej vin wklepac??

No tak cycu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Tomku ja ci bylem winny jedno piwo potem dwa potem piec potem milion. Teraz to juz flaszke:P. Kazdy problem ktory posiadam albo rozwiazujesz odrazu albo jak zadzwonie^^. Trzeba sie bedzie kiedys umowic na jakas flaszke;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro przestanie swiecic jak kolega tgkone vagiem ja upomni:P oraz odpali lopatki^^.

---------- Post dopisany 28-12-2013 at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2013 at 19:52 ----------

Ogolnie lopatki za***isty mod minimalnie czuje ze lepiej idzie poredukowac i przypierdolic niz na tip tronicu.

I odnowiony opis glowny w pierwszym poscie. Niebawem jakies ciekawe zdjecia planuje wrzucic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na letnich 18" tak:P bo na tych alu ori 16 to niezbyt sie rzuca w oczy. Ciekawe czy jeszcze zima przyjdzie.

---------- Post dopisany 07-02-2014 at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2014 at 16:31 ----------

Brak pomyslow na ciekawe mody poza ledami c6 i podsufita sline...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DVB-T :decayed: Kamera:decayed: Przelot:decayed: Dokładka z Cupry :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladka z cupry nie ma sensu juz 4x sciaglem zderzak i coraz mniej zaczyna pasowac na zatrzaskach.

Kamera cofania zbedna przy pdc

Dvb-t mysle ze wciepne dla lansu:).

Przelot przy 2.0 8v chyba raczej lipa a srogi kosz. Musialbym na zywo to uslyszec zeby sie zarazic:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamera cofania jak najbardziej przydatna dupe ratuje, tym bardziej że nie masz PDC tylko czujniki parkowania, PDC to wizualny podgląd na navi odległości od przeszkody, połączony z przodem :)

co do przelotu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DVB-T :decayed: Kamera:decayed: Przelot:decayed: Dokładka z Cupry :decayed:
Dokladka z cupry nie ma sensu juz 4x sciaglem zderzak i coraz mniej zaczyna pasowac na zatrzaskach.

Kamera cofania zbedna przy pdc

Dvb-t mysle ze wciepne dla lansu:).

Przelot przy 2.0 8v chyba raczej lipa a srogi kosz. Musialbym na zywo to uslyszec zeby sie zarazic:P

Ad.1. A co ma jedno do drugiego? :wink: Dokładka by tu podeszła.

Ad.2. Kamera przydatna i pomocna nawet jak są czujniki na pokładzie. Wiem bo mam. :wink:

Ad.3. :whistling:

Ad.4. Tu też bym się zastanowił czy ładować kasę...

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamera cofania jak najbardziej przydatna dupe ratuje, tym bardziej że nie masz PDC tylko czujniki parkowania, PDC to wizualny podgląd na navi odległości od przeszkody, połączony z przodem :)

Nie wiesz, a głupoty wypisujesz...

PDC - park distance control

OPS - optical parking system

Kamera jest dobra latem, w okresie zimowym nic nie widać, bo jest ciągle uwalona.. OPS można zaadaptować do A4, tylko trzeba mieć ledowego RNS-E i kilka bajerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dokladka by poprostu nie pozyla dlugo.

---------- Post dopisany 10-03-2014 at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany 11-02-2014 at 17:29 ----------

Zajawka na nowy mod:).

Dekory i popiolke pomalowac na piano black. Ostatnio w silesi widzialem golfa 5-6-7-8-trylion wszystkie sa dla mnie juz takie same i producent o tym wie i nigdzie nie pisze jaki to golf:D. Ale owy golfik posiadal dekory wlasnie taki w kolorze fortepianowym czarnym. Mysle ze ma to sens^^. Ktos juz nad tym moze myslal badz wykonal taki bajer?

No i odrazu jak malowanie dekorow to i polerka auta u lakiernika^^.

---------- Post dopisany 15-03-2014 at 15:21 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2014 at 23:23 ----------

Na dzien dzisiejszy lista kosztow zrobila sie bardzo duza. Naprawy bierzace, profilaktyka i mini mody.

W tygodniu bedzie zrobiony/wymieniony:

-Rozrzad

-Pasek klinowy

-Komplet filtrow i olejow

Modyfikacje:

-Przod wskocza heble z 3.0

-Na dniach polerka lakieru wraz z felgami letnimi

-Malowanie dekorow na kolor czarny fortepian:P.

---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ----------

Zaciski wraz z jarzmami z a6 kupione:). W poniedzialek nowe tarcze i klocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się dzieje :decayed: , tylko pierwszy post uzupełnij bo biednie tam z fotami.

Tył 288mm ładujesz, czy na razie tylko przód ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam przod wystarczy:) tam nie ma tryliona km:P.

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

Fotki beda robione po polerce i na letniej:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

-Malowanie dekorow na kolor czarny fortepian:P.

Widzę, że też będziesz robił dekory w PIANO :decayed: i chyba zrobisz to wcześniej ode mnie choć ja miałem to zrobic juz dawno :facepalm: ale brak czasu podczas pobytów w PL i wszystko leży.

Pochwal się efektem jak będą gotowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy skrzynka piwa dla mnie za graty :naughty::decayed:

Sie ogarnie cos na jakims najblizszym spocie:). Tylko teraz ty sobie wez kierowce:P ja tez sobie cos pochytam

---------- Post dopisany at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany at 08:02 ----------

Leca w tym miesiacu tysiace;/

Ale wszystko bedzie zrobione:

rozrzad

filtry oraz oleje i plyny

olej w skrzyni

hamulce przod 320mm

akumulator.

Plus do koszt wymiany ^^

w planach polerka i malowanie dekorow

i ogarniecie co stuka w przednim zawieszeniu.

---------- Post dopisany 20-03-2014 at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2014 at 14:59 ----------

Na dzien dzisiejszy drugi dzien bez auta jestem:P.

Do wszystkich napraw zlecilem wymiane plynu hamulcowego i walcza z odpowietrzeniem:P. Jutro powinno to byc ogarniete^^. Na przyszlosc do posiadaczy b7 dajcie pozor na spuszczanie calego plynu hamulcowego bo to nie polonez;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niego dzwoniłem właśnie;) niestety ja tego nie prprzeczytalem a panowie z warsztatu też nie ogarneli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...