Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] S1 Black :) /// VW Buggy!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
DSC_0195.jpg fotka bo poprzednie juz nie dzialaja.
Opublikowano

:shock3:

Szkoda czarnucha.

Opublikowano
  • Autor

No zrobi zrobi. Napewno tylko ciekawe czy z mojej kieszeni czy ktorejs z ubezpieczalni.

Opublikowano
  • Autor

No tak

Opublikowano

Brzydko rozwalone, jak będziesz miał z ubezpieczenia koła łowieckiego, ciągnąć jak najwięcej i szukać nowego autka.

Opublikowano
  • Autor

Nie bede szukac nowego auta tylko te robic. Bo pas i podluznice sa nie tkniete. Jedynie fartuch auta ale jest do zrobienia. Geometria samochodu, kol itp nie ulegla zmianie. Na zdjeciach wyglada tragicznie na zywo jest bardziej optymistycznie.

Z kola lowieckiego napewno nie dostane bo nie byl tam prowadzony odstrzal. Zarzad drog/Nadlesnictwo. Juz roszczenie do zarzadu zlozylem w zwiazku z brakiem znaku a18-b. Jak z nimi sie nie uda to probuje z nadlesnictwem bo oni odpowiadaja za zwierzyne dzika ktora jest skarbem panstwa i jest ubezpieczona. Zderzenie nie bylo z lania tylko jednak z mlodym jeleniem ok 120kg wagi.

Opublikowano

Oj Panie, będziesz miał problem jakąkolwiek kasę dostać, koła łowieckie dopiero od przyszłego roku będą miały obowiązek się ubezpieczać... swoją drogą jeden kij czy to była sarna, łania, jeleń, koza, żbik, kot... dobrze że więcej szkód nie narobiła, bynajmniej wpadnie zderzak S-line :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Co do zderzaka sline to bedzie zalezne od tego kto bedzie fundowal naprawe czy ja czy ubezpieczalnia i czy bedzie jakas okazja na owy zderzak czy tez nie.

---------- Post dopisany 03-06-2014 at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2014 at 18:31 ----------

Dzisiaj buggy poszlo do tapicera;). Coraz blizej konca;P

Opublikowano

no powiem szczerze, że szkoda furki :facepalm: masakra :shocked:

Opublikowano
  • Autor

Konczy sie robic jedno autko:) moze w tym tyg juz beda rejestracje. I pora przyjdzie na audi. Czekac na odzew z ubezpieczalni tylko zostalo.

Pare szybkich fotek z weekendu:

1486761_686588464723963_6550026746756326148_n.jpg

10372248_686588354723974_6515710009710003157_n.jpg

10411752_686587904724019_5438964066380467383_n.jpg

10464277_686588801390596_5844430360995677815_n.jpg

10441501_686589038057239_8503157090974423064_n.jpg

10441446_686589064723903_5551526775108499290_n.jpg

10426744_686589154723894_7218382282119368815_n.jpg

10414906_686589241390552_7587086119391832534_n.jpg

Zostalo jeszcze wymodzic jakies wycieraczki na tak mala szybe. I zalozyc lusterka. Tylko jeszcze nie znalazlem nic ciekawego.

Moze wy mi pomozecie:

Najlepiej zeby byly chromowane

I prostego montazu na jakas 1-3 sruby przykrecane. Bo one beda przykrecone prosto do karesori. Albo boku albo nadkola wiec montaz na nadkole albo z boku szyby jak normalne lusterka w aucie. Tylko na zwykle sruby a nie w jakies ramki mocujace itp bo regulacja to bedzie palcem po lusterku:).

Opublikowano

Fajne autko.

Lusterka i wycieraczki zobacz do 126p, są podróby lusterek w chromie.

Opublikowano
  • Autor

A jakims linkiem bys zarzucil ? bylbym wdzieczny

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzieki wielkie;) nad lusterkami sie opwaznie zastanowie natomiast wycieraczki to inny wieloklin i inny montaz wiec odpadaja;/

---------- Post dopisany 01-07-2014 at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2014 at 21:06 ----------

Buggy skonczone, pora teraz zrobic audika. Rozmyslam nad zmiana koloru felg. Moze ktos zarzuci propozycja jaki kolorek by widzial? Ja myslalem nad jakims ciemnym srebrnym takim grafitowym jak grafit z olowka cos.

---------- Post dopisany 07-07-2014 at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany 01-07-2014 at 15:20 ----------

10471200_700574663325343_6867840675751065991_n.jpg zapierdalam sie skladac;). Bedzie kosztownie ale coz zrobic. Taki mamy klimat.

Opublikowano

Nie z takich robili igły :decayed: będzie dobrze :wink:

Opublikowano

Lekko przytulona:) mysle ze jesli masz juz graty to 2 tyg i bedzie poskładana jak nowa;) i gotowa do rezania;)

Opublikowano
  • Autor

Z gratami jest ciezko. Narazie mam lampe i blotnik, jesio zderzak, maska plus rzeczy z komory silnika czyli oslona rozrzadu, filter obudowa filtra powietrza.

Opublikowano

u mnie w okolicy moga miec ale nie sa tani:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.