Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] S1 Black :) /// VW Buggy!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spoko furacz, bezawaryjnosci.

Opublikowano
  • Autor

Gwint jest nowy. I troche sie nie sprawdza za nisko jak dla mnie. Wiec bedzie niebawem do sprzedania badz do wymiany za sprezyny obnizajace do seryjnego zawieszenia tylko jakies firmowe a nie chinskie. Bo auto troche wazy. Jezeli ktos ma to prosze o kontakt

---------- Post dopisany 14-06-2013 at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany 13-06-2013 at 18:00 ----------

Dzis troche swiezej krwi do silnika wpadlo i pluca poczyszczone. Czyt. wymiana wszystkich filtrow oraz oleju:). Z mala pomoca techniczna hammera dzieki:) warto do ciebie dzwonic^^

Opublikowano
Dzieki:) jeszcze sie nie raz spotkamy;P.

A tak bedzie obszyta kierownica

http://i.imgur.com/atv8p.jpg

http://i.imgur.com/o7YFh.jpg

Tylko zamiast czarnej czerwona nic.

---------- Post dopisany 08-05-2013 at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2013 at 14:55 ----------

No i wczoraj odebralem auto od tapicera:

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/255718_513119072070904_1541375788_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/945724_513119092070902_2001967492_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/467132_513119122070899_413969072_o.jpg

troche siwo ten material wyszedl na zdjeciach ale na zywo jest duzo ciemniejszy. Robi robote:) Moge szczerze polecic uslugi tego kolesia :

Leather Car Project - Leather Car Design - tapicerstwo samochodowe

Fotel tez zrobil bdb.

---------- Post dopisany at 16:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

Moze nie mod ale kosmetyka silnika:

wszystkie filtry + swiece i olej zakupione dzis. Czeka na wymiane;)

---------- Post dopisany 10-05-2013 at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2013 at 16:24 ----------

No dzis zamowione felgi z rs6 18" beda najprawdopodobniej malowane na czarny polysk;) dystanse na tyl juz sa 17mm a oponki sie kupi jakies 225/45/r18

Ehehej, moje fotki :decayed:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

:) Niezwrocilem jakos szczegolnie uwagi czyje to byly:) Mam nadzieje ze nei jestes o to zly ;))))))))))))))))

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

p.s zamowilem sprezyny obnizajace eibacha prokit -30mm

---------- Post dopisany 25-06-2013 at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2013 at 22:49 ----------

Kolejne mody uniwersalne wycieraczki firmy kager hahahah:)

Na dniach sprezyny laduja w aucie i gwint bedzie do sprzedania.

A co w planach:

-czarny grill i znaczek

-sciema lamp

-dvbt, dvd w rnse:)

podsufitka czarna z slina

---------- Post dopisany 01-07-2013 at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2013 at 13:01 ----------

Zestaw sprezyn eibach pro kit -30mm zalozony. Idealnie sie teraz jezdzi mini koza jest ale za to jazda jest genialna. Duzo lepiej jak na seri.

---------- Post dopisany 22-10-2013 at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany 01-07-2013 at 19:37 ----------

1391494_580602008655943_1673453815_n.jpg

Opublikowano

Daj jakieś fotki bo wszystko poblokowane... :whistling:

Opublikowano

Mam wrażenie czy tych dziennych przy tak czarnych lampach w ogóle nie widać?? Ogólnie autko zajefajne, też swoją B6 robie na takiego meeeega czarnucha :wink:, jeszcze wrzuć ciemne szybki tył+ przód oraz czarny sufit i będzie :kox:

Opublikowano

No dość słabe te DRLe (przynajmniej na fotkach)... :wink4:

Opublikowano
:) Niezwrocilem jakos szczegolnie uwagi czyje to byly:) Mam nadzieje ze nei jestes o to zly ;))))))))))))))))

Nie no coś Ty :wink:

Mega fura :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Mam wrażenie czy tych dziennych przy tak czarnych lampach w ogóle nie widać?? Ogólnie autko zajefajne, też swoją B6 robie na takiego meeeega czarnucha :wink:, jeszcze wrzuć ciemne szybki tył+ przód oraz czarny sufit i będzie :kox:

Szyby sa czarne:)

Jedynie sufit jeszcze zostal jasny ale pewnie zagosci podsufitka sline;D.

A co do zdjec faktycznie polowa sie stracila. Na dniach ogarne jakies aktualne fotki ^^.

Co do drlow no srednio mocno swieca ale daje rade ludzie nie upominaja dlugimi zebym swiatla wlaczyl wiec cos tam widza^^.

---------- Post dopisany 24-10-2013 at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany 23-10-2013 at 05:49 ----------

A po zimie bedzie pelna polerka bo mam lakier jak auto sluzbowe:). A po polerce bedzie za***isty efekt tych wszystkich modow^^

Opublikowano

Wyposazenie bogate:

.

:facepalm::polew:

Opublikowano
  • Autor

Wyposazenie bogate:

.

:facepalm::polew:

o co ci chodzi niby?

Opublikowano

Z całym szacunkiem, napisałeś "bogate wyposażenie" ....powiem tak: nie jest to golas, ale też nie jest to bogate wyposażenie:)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

A co niby moze miec wiecej? Kamera cofania przy parktronicu? Parktronic przod np. I chodzilo mi o bogate wyposazenie elektryczne. Bo mozna sie doczepic ze niema skory ale sa materialowe sliny w pelnej elektryce kierowca i pasazer.

---------- Post dopisany 01-11-2013 at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany 29-10-2013 at 22:48 ----------

1391549_587508397965304_275393688_n.jpg

1380413_587508064632004_1096069947_n.jpg

takie na szybko z pukania.

---------- Post dopisany 16-12-2013 at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany 01-11-2013 at 10:12 ----------

W srode montaz kierownicy z łopatkami i obszycie kiery again;/

Plany dalsze ledy a6 c6 z tylu^^

Opublikowano

ładna sztuka:)

Opublikowano
  • Autor

Nowa kierownica juz obszyta i zamontowana. Teraz odpalic lopatki i blad z airbaga skasowac bo inny airbag jest do kiery z lopatkami. Ale kolega ktory sprzedal kierownice wymienil mi poduszke.

Opublikowano
Nowa kierownica juz obszyta i zamontowana. Teraz odpalic lopatki i blad z airbaga skasowac bo inny airbag jest do kiery z lopatkami. Ale kolega ktory sprzedal kierownice wymienil mi poduszke.

Pierwsze słyszę :whistling: przyuczyłeś airbag o nr VIN?

Opublikowano
  • Autor

W tej kierownicy z lopatkami sa takie bolce na ktorych sie opiera poduszka z mojej starej kierownicy i odstaje. Ale blad sie swieci. Przekrecam zaplon gasnie kontrolka z airbaga ale po odpalaniu sie oswieca. MF dziala w kierownicy. Wiec mysle ze trzeba cos tutaj vagiem zdzialac.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.