Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie z którego pinu z MCE wziąć impuls do zasterowania CMH w module DRL ? ( chodzi mi o pin sterowania centralnym zamkiem, nie moge się tego doszukać na forum :facepalm: )

Opublikowano
Panowie z którego pinu z MCE wziąć impuls do zasterowania CMH w module DRL ? ( chodzi mi o pin sterowania centralnym zamkiem, nie moge się tego doszukać na forum :facepalm: )

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh-138327/

Opublikowano

Czytałem i tam nie jest napisane który pin z mce odpowiada za centralny zamek.

Jeszcze jedno pytanie. Czy na 16 i 18 pinie kostki B powinno być napięcie?

Mam problem z działaniem tych świateł i nie wiem czy winić felerny moduł czy coś innego...:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

który moduł montowałeś???

na 16/18 pinie napięcie jest dopiero jak włączysz długie:wink:

Opublikowano
który moduł montowałeś???

na 16/18 pinie napięcie jest dopiero jak włączysz długie:wink:

Właśnie! A u mnie nie ma nawet po włączeniu ...:kwasny: Jak to możliwe? Już ręce mi opadaja. Najlepsze jest to że przez chwile działał.... Długie świecą normalnie...

A kupiłem jakiś z aledrogo ŚWIATŁA DZIENNE ZAMIAST DŁUGICH -na 30% MOCY HIT! (3989765866) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Dzisiaj moduł wymontowałem i pewnie zostanie odesłany na gwarancje...

Opublikowano

Panowie mam zamiar w końcu zamontować u siebie światłą do jazdy dziennej, co mi polecicie moduł DRl jak w pierwszym poście, czy też wystarczy mi moduł SD-2 by kogiel. Dodam, że mam bixenon, nie potrzebuję CLH bądź też innych bajerów.

Opublikowano
  • Autor

to wszystko zależy od ciebie ile chcesz kasy udać

sd-2 już nie jeden miał problem i narzekał na niego

Opublikowano
  • Autor

jeżeli nie będziesz zakładał ori wyłącznika to nie potrzebujesz :wink:

Opublikowano

ok i ostatnie lamerskie pytanie z mojej strony, czy potrzebuję dodatkowo jakiś rezystor aby nie wywalało mi błędu żarówek na Fis-ie?

Opublikowano

Nie potrzebujesz.

Opublikowano
  • Autor

podpinasz i wszystko hula bez błędów :naughty:

Opublikowano

Panowie zakupiłem moduł drl i dodatkowo mam kabel czarny i biały:

kabelkidrl_zpsd2a1bcfc.jpg

Według instrukcji:

czarny - opcjonalne zasilanie po stacyjce

biały - przewód podający masę po załączeniu modułu

Czy muszę je gdzieś podpiąć czy mogę po prostu zrobić tak jak jest w pierwszym poście?

Opublikowano

Witam właśnie zakupiłem audi b7 i mam w włączniku opcje Auto ale w dzień przy słonecznej pogodzie świecą mi się tylko żarówki postojowe proszę o opis co trzeba byłoby zrobić żeby świeciły się światła DRL , dodam że jak sie robi ciemniej włączają sie automatycznie światła mijania.

Opublikowano

O jakich światłach DRL mówisz?

Opublikowano

te co są pokazane w pierwszym poście żeby świeciły mniejsze niż mijania

Opublikowano
  • Autor
Panowie zakupiłem moduł drl i dodatkowo mam kabel czarny i biały:

http://i1146.photobucket.com/albums/o533/kabasboss/kabelkidrl_zpsd2a1bcfc.jpg

Według instrukcji:

czarny - opcjonalne zasilanie po stacyjce

biały - przewód podający masę po załączeniu modułu

Czy muszę je gdzieś podpiąć czy mogę po prostu zrobić tak jak jest w pierwszym poście?

możesz je wpiąć:wink:

---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ----------

Witam właśnie zakupiłem audi b7 i mam w włączniku opcje Auto ale w dzień przy słonecznej pogodzie świecą mi się tylko żarówki postojowe proszę o opis co trzeba byłoby zrobić żeby świeciły się światła DRL , dodam że jak sie robi ciemniej włączają sie automatycznie światła mijania.

Zakodowac musisz poszukaj w opisie MCE:wink:

Opublikowano
Panowie zakupiłem moduł drl i dodatkowo mam kabel czarny i biały:

http://i1146.photobucket.com/albums/o533/kabasboss/kabelkidrl_zpsd2a1bcfc.jpg

Według instrukcji:

czarny - opcjonalne zasilanie po stacyjce

biały - przewód podający masę po załączeniu modułu

Czy muszę je gdzieś podpiąć czy mogę po prostu zrobić tak jak jest w pierwszym poście?

możesz je wpiąć:wink:

---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ----------

A gdzie najlepiej i najprościej je podpiąć?

Opublikowano
  • Autor

:facepalm: wypiąć

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

biały możesz wykorzystać do zrobienia kontrolki:wink: tylko po co i gdzie ją umiejscowić :decayed:

Opublikowano
:facepalm: wypiąć

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

Właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem. Dzięki:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.