Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiara przednich lamp na "lepsze"


Caporeira

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam B6 04' Avant. Światła oryginalne, czyli bez bi xenonów, autopoziomowania i podobnych dodatków.

Miałem małą kolizję nie z mojej winy i jedną lampę mam do wymiany, ale jak kupię nową to będą się różnić.

Dlatego tak się zastanawiam czy już nie kupić dwóch takich samych i może nowszych ?

Pytanie, co mogę kupić np xenony, bixsenony, z DRL ? tak aby pasowały w miejsce oryginalnych i aby to nie była tania chińszczyzna która mi zaraz padnie.

I czy trzeba coś przerabiać, np elektrykę ?

W zasadzie mam już osobno zamontowane ledy - DRL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do takiej przeróbki nie doczepi mi się policja ?

Zdarza mi raz na jakiś czas jechać do niemiecko-języcznych landów a tam to za byle co sypią kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Xenonów albo Bixów musisz mieć samopoziom więc nie baw się w same lampy bo po co mają Ci dowód zabrać...i tylko się będziesz wkur....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile by kosztowała taka przyjemność, lampy + samopoziom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego zderzak ze spryskami lamp + instalacja zarządzająca spryskami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale nie, wystarczyło by mi jak by lampy były nowsze. Ale dalej nie wiem jaki byłby tego koszt (czy się na to porywać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz pod pojeciem nowsze??? Jesli miales zwykle to lepsze beda tylko xenonowe albo bi ale nie chcesz bawic sie w przerobki czyli kup jedna lampe i jezdzij dalej.

Wysłane z mojego GT-I9070

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tak napisałem że nie chce się bawić w przeróbki ?

No tak chciałbym nowsze lampy, ale też tak aby policja się tego nie czepiała (spryskiwaczy lamp nie chcę).

Przed podjęciem decyzji chciałbym się również dowiedzieć ile taka przyjemność mniej więcej będzie mnie kosztować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego czytaj ze zrozumieniem i zadawaj precyzyjne pytania, jeśli chcesz ksenon czy biksenon to koniecznościa jest montaż systemu samopoziomowania i systemu oczyszczania lamp (spryskiwaczy).Brudne lampy rozpraszają snop światła i oślepiają innych użytkowników drogi, a zatem jeśli to ma być zgodne z przepisami to musisz spełnić powyższe warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tak napisałem że nie chce się bawić w przeróbki ?

No tak chciałbym nowsze lampy, ale też tak aby policja się tego nie czepiała (spryskiwaczy lamp nie chcę).

Przed podjęciem decyzji chciałbym się również dowiedzieć ile taka przyjemność mniej więcej będzie mnie kosztować.

To daruj sobie, bo smerfy się dopieprzą :decayed:

Już nie chodzi o ich używanie, bo reflektor praktycznie się nie brudzi a spryskanie go płynem gówno daje ale o sam fakt posiadania :naughty:

Co do samopoziomu to można imitacja zrobić, kolega gwerty takie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, trochę doczytałem temat i aby bawić się w ksenony to trzeba mieć zderzak z spryskiwaczami, układ spryskiwaczy, lampy ksenonowe i samo-poziom ?

Czyli koszty nie małe będą i czasu na modyfikacje dużo trzeba będzie poświęcić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-ukladu-mycia-spryskiwaczy-lamp-158053/

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b7-montaz-dzialanie-ukladu-samopoziomowania-xenon-b7-skretne-205304/ 5

miłej lektury :wink:

a tak na marginesie, ja miałem dokładane bix'y w DE bez samopoziomu i sprysków, więc od czasu do czasu dobrze jest przetrzeć przednie szkła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...