Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

instalacja KME - prosba o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

przymierzam się do założenia instalacji do A4. Silnik 1.8 BFB i mam do Was pytanie czy ktoś jeździ na takim zestawie i jak to się sprawdza ??

- sterownik KME Nevo pro obd

- wtryskiwacze matrix HS

- reduktor KME silver

Butla w koło, zawór pod klapką od tankowania...

Instalacje chce zlecić firmie Kołomax z Łodzi. Czy ktoś coś słyszał o nich ?

Zależy mi na opinii. Pozdrawiam

Opublikowano

Ja mam ten sterownik ale wtryski hany i jestem bardzo zadowolony. Pierwsza kalibracja tuz po zalozeniu nastepna po 200km i od tamej pory nic. Instalacje mam dwa miesiace, wszystko co sie dalo kazalem tak montowac by bylo jak najmniej widoczne. I teraz tak naprawde nie wiem kiedy auto jedzie na gazie kiedy na benzynie.

Opublikowano

ac-r01 czerowny

zielone hany

stag 300-4 isa 2

butla w kolo i wlew pod klapka pełnowymiarowy

Opublikowano
  • Autor
ac-r01 czerowny

zielone hany

stag 300-4 isa 2

butla w kolo i wlew pod klapka pełnowymiarowy

Stag 300 isa2 to ren sam sterownik co napisales?

Bylem dzisiaj w nagaz w Lodzi i tam polecili mi dokladnie taki zestaw tyle ze z reduktorem Zavoli. Moge oczywiscie wybrac ac r01. Cena to 3.2k i mam dylemat...

Opublikowano
ac-r01 czerowny

zielone hany

stag 300-4 isa 2

butla w kolo i wlew pod klapka pełnowymiarowy

Stag 300 isa2 to ren sam sterownik co napisales?

Bylem dzisiaj w nagaz w Lodzi i tam polecili mi dokladnie taki zestaw tyle ze z reduktorem Zavoli. Moge oczywiscie wybrac ac r01. Cena to 3.2k i mam dylemat...

za to samo dałem 2600 u mnie w mieście :facepalm:

tylko mam miedź 6mm a lepsza by była 8mm - weź to pod uwagę :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ok wiem juz ze to ten sam sterownik hehe

Chcieli 3500 ale jest jakas niby promocja ze 3stowki mniej. W tej cenie jest hamowanie zarowno na benzynie jak i na lpg. Regulacja pod obciazeniem albo na hamowni wlasnie albo na miescie.

Cenna uwaga z rozmiarem, bede mial na uwadze.

O czyms jeszcze musze wiedziec?

Opublikowano

w zamosciu 2500, miedz 8 gdzie i w jakim celu ,6mm wystarczy

Opublikowano

trochę dużo jak za taki zestaw,za taką cenę to powinien być Stag Premium a i jeszcze powinno coś zostać, faro 6mm wystarczy

Opublikowano

będzie chciał podłubać coś w aucie z mocą i mu zabraknie paliwka, ale zrobi jak uważa :wink:

Opublikowano
  • Autor

cena ostateczna to 2800zł. Trudno powiedzieć dlaczego wczoraj było 3200 ... nie wnikam. Dzisiaj byłem obgadać szczegóły jak montaż wlewu pod klapką(z redukcją), umiejscowienie przełącznika itp. Swoją droga jest jakieś lepsze miejsce niż po lewej stronie od kierownicy, obok regulacji świateł ?

Co do modów, póki co wystarcza ale w niedalekich planach jakiś dobry soft w okolice 190km by się przydał. Do takiej drobnej korekty 6mm wystarczy ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.